Sisukord
Eesti
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Politseinikud saavad uued vormid tuleval aastal

2 min lugemist
Politsei- ja piirivalveameti töötajad saavad uuendatud vormid. FOTO: PPA

Politsei- ja piirivalveamet (PPA) plaanib uue vormihankega valmis jõuda jaanipäevaks ning esimesed komplektid peaksid ametnikeni jõudma juba järgmisel aastal.

Tellijale

Mäletatavasti lõppes eelmine vormihange sellega, et pakkujate küsitud 22 miljonit eurot ületas rohkem kui kaks korda summat, mis PPA oli vormide jaoks plaaninud. Nagu tagantjärele selgus, saadi säärane summa kokku üsna lihtsalt. Selleks korrutasid pakkujad PPA töötajate arvu ehk 5000 ning väli- ja sisevormi hinnad. Kuna kontoritöötajatele pole tegelikult välivormi ette nähtud, tuli sealt ka esimene märkimisväärne kokkuhoid.

Teine võimalus kulusid kärpida on jaotada hange osadeks. PPA peadirektori asetäitja Tauno Tuisk ütles neljapäeval, et osadeks jaotatud hankes võiks osaleda vähemalt viis pakkujat. See annaks võimaluse osta ühelt ettevõttelt näiteks sise- ja teiselt välivorm, kolmandalt jalanõud ning neljandalt kasvõi lao- ja veoteenus.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto