Sisukord
Võrkpall
Postimees
28.03.2016
Eesti Mälumäng Peapiiskop: kooseluseaduse konflikt on kunstlik (13) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne TÜ tahab surnukeha õppetööks kasutamise jätta sugulaste otsustada (1) Peapiiskop: kooseluseaduse konflikt on kunstlik Luikede saabumine kuulutab kevade tulekut Maaülikooli külmikus ootab uurimist seitse lõpnuna leitud merikotkast Kas Eestis võib esile kerkida oma kodukootud Donald Trump? (9) Eesti lühiuudised Siim Kallas kandideerib Eesti presidendiks (41) Hololei: Leedu ei saa Rail Balticu kiiruses allahindlust (4) Reidi tee ehitus autoliiklust ei häiri (2) Majandus Börsilangus toob Narva elektrijaamade kohale tumedad pilved (6) Välismaa Brüsseli terror tavalise brüssellase silme läbi Venemaa infosõjaekspert: Süüria kohta saame peagi vastuse Ukrainast (8) Välismaa lühiuudised Araablaste visa võitlus seksuaalse ahistamisega (4) Arvamus Postimees 1996. aastal: tugev kriitika Estonia meeskonna vastu (5) Ülo Tulik: Setomaa Kuningriik väärib oma valda (4) Rannar Raba: nagu tavaliselt Päeva karikatuur Jaak Jõerüüt: rändekriis kestab Euroopas juba mitukümmend aastat ja seda on jälgitud kinnisilmi (31) Juhtkiri: presidendivalimiste hiline stardipauk (7) Euroopa välissuhete nõukogu vanemteadur: terroristid ei vaja pagulaskriisi, et plaanida Euroopas rünnakuid (3) Kultuur Roosa kleit kui vana ja hea Euroopa sümbol Sport Serviti päästis Eesti käsipalli au Spordi lühiuudised Kahtlased mehed, 5000 eurot ja pettuste ennetamine Liiga palju noorust tõi Tartule halvima hooaja Paberitega lumelaudur murrab Sildaru tuules olümpiale (1) Uus põlvkond, vana probleem (1) Elo Luik ja Oxford võidukad, Cambridge'i paat sattus uppumisohtu Tallinn Reidi tee ehitus autoliiklust ei häiri (2) Tarbija Amet: Zinzinol puudub õigus toidulisandeid müüa Tartu Kurikuulsa hruštšovka uuendust takistavad muinsuskaitse nõuded (3) Tartu sulelised loeti kokku Jaan Tooming: looja vastu peab mässama (5) Linastub filme fäärlastest maoorideni Meelelahutus Koomiks Sudoku

Liiga palju noorust tõi Tartule halvima hooaja

3 min lugemist
Bigbank Tartu mängijad. FOTO: Eero Vabamägi

Tartu Bigbanki võrkpallimeeskonna juhtohjad võtsid hooaja algul üle noored treenerid, kui peatreenerina asus ametisse seni Andrei Ojametsa abistanud Oliver Lüütsepp ning tema paremaks käeks sai endine tippmängija Argo Meresaar.

Midagi head tartlastel sellest hooajast ette näidata pole: üheski liigas ega ka karikavõistlustel ei saadud medalit. Veelgi enam, ei jõutud isegi medalimängudeni. Karikavõistlustel jäädi poolfinaalis kahel korral alla Rakverele, Saja liigas lülitas Pärnu Tartu välja juba veerandfinaalis. Eesti liigas mängitakse kohtadele 5.-6., sest veerandfinaalis jäädi kahe mängu kokkuvõttes alla TTÜ-le. Sellist asja, et Eesti liigas nelja sekka ei pääseta, polegi juhtunud.

Tellijale Tellijale

Poole hooaja pealt muutus lisaks treeneritele ka koosseis eri põhjustel väga nooreks. Lõpetati vastastikusel kokkuleppel koostöö nurgaründaja Kristo Kolloga, lahkus ka brasiillane Iurgen Hummes Specht. Vigastusega oli pikalt rivist väljas kogenud temporündaja Meelis Kivisild, siiani on pärast põlveoperatsiooni eemal libero ja meeskonna hing Rait Rikberg. Lisaks nihutati hooaja keskel temporündaja Henri Treial nurka. Nii paljude muudatustega ei tuldud meeskonnana toime ja tulemused jäid kesiseks.

Peatreener Oliver Lüütsepp viibib praegu U20 koondisega Soomes, et valmistuda neljapäeval algavaks Euroopa meistrivõistluste valikturniiriks Serbias. Ta ütles, et on jõudnud lõppeva klubihooaja osas esimese analüüsi ära teha. Enda sõnul õppis ta palju ning sai omal nahal tunda, et peatreeneri amet on hoopis teistsugune, kui ta ette kujutas.

26.03.2016 29.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto