Sisukord
Korvpall
Tänane leht
28.03.2016
Eesti Mälumäng Peapiiskop: kooseluseaduse konflikt on kunstlik (13) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne TÜ tahab surnukeha õppetööks kasutamise jätta sugulaste otsustada (1) Peapiiskop: kooseluseaduse konflikt on kunstlik Luikede saabumine kuulutab kevade tulekut Maaülikooli külmikus ootab uurimist seitse lõpnuna leitud merikotkast Kas Eestis võib esile kerkida oma kodukootud Donald Trump? (9) Eesti lühiuudised Siim Kallas kandideerib Eesti presidendiks (41) Hololei: Leedu ei saa Rail Balticu kiiruses allahindlust (4) Reidi tee ehitus autoliiklust ei häiri (2) Majandus Börsilangus toob Narva elektrijaamade kohale tumedad pilved (6) Välismaa Brüsseli terror tavalise brüssellase silme läbi Venemaa infosõjaekspert: Süüria kohta saame peagi vastuse Ukrainast (8) Välismaa lühiuudised Araablaste visa võitlus seksuaalse ahistamisega (4) Arvamus Postimees 1996. aastal: tugev kriitika Estonia meeskonna vastu (5) Ülo Tulik: Setomaa Kuningriik väärib oma valda (4) Rannar Raba: nagu tavaliselt Päeva karikatuur Jaak Jõerüüt: rändekriis kestab Euroopas juba mitukümmend aastat ja seda on jälgitud kinnisilmi (31) Juhtkiri: presidendivalimiste hiline stardipauk (7) Euroopa välissuhete nõukogu vanemteadur: terroristid ei vaja pagulaskriisi, et plaanida Euroopas rünnakuid (3) Kultuur Roosa kleit kui vana ja hea Euroopa sümbol Sport Serviti päästis Eesti käsipalli au Spordi lühiuudised Kahtlased mehed, 5000 eurot ja pettuste ennetamine Liiga palju noorust tõi Tartule halvima hooaja Paberitega lumelaudur murrab Sildaru tuules olümpiale (1) Uus põlvkond, vana probleem (1) Elo Luik ja Oxford võidukad, Cambridge'i paat sattus uppumisohtu Tallinn Reidi tee ehitus autoliiklust ei häiri (2) Tarbija Amet: Zinzinol puudub õigus toidulisandeid müüa Tartu Kurikuulsa hruštšovka uuendust takistavad muinsuskaitse nõuded (3) Tartu sulelised loeti kokku Jaan Tooming: looja vastu peab mässama (5) Linastub filme fäärlastest maoorideni Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kahtlased mehed, 5000 eurot ja pettuste ennetamine

3 min lugemist
Korvpallifännid FOTO: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Eesti Korvpalliliidu peasekretäri Keio Kuhi sõnul osati võimalikku kuritegelikku panustamist ette näha ning selliste juhtumite vältimiseks on astutud konkreetseid samme. «Kasutame kahtlastest panustamistest teada saamiseks monitooringufirmat ning mängijad, treenerid ja kohtunikud on allkirjastanud deklaratsiooni, mis keelab neil korvpallile panustamise. Oleme teinud ka panustamisteemalisi koolitusi ja püüame nendega ka edaspidi jätkata,» rääkis Kuhi.

Tellijale Tellijale

Spordi ühte mädapaiset ei suudetud nende meetmetega siiski korvpallist eemal hoida. Laupäevases Postimehes kirjutasime, et kriminogeensed jõud püüdsid mõjutada neljapäevast korvpalli meistriliiga TLÜ/Kalevi ja Kalev/Cramo mängu tulemust.

Teadaolevalt pöörduti teatud ettepanekuga nii-öelda väikese Kalevi meeskonna liikme poole, kes rääkis sellest aga kohe oma klubile ja alaliidule. Mängu eel teavitati ebameeldivast juhtumist mõlema meeskonna mängijaid.

26.03.2016 29.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto