Sisukord
Uudised
Postimees
06.04.2016
Eesti Tapal sai mees plahvatuses viga IRL võrukate juht: parteiga vastuollu läinud astugu välja Mälumäng Roolijoodikut hakatakse lugema tahtlikuks tapjaks (30) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Riigikogu toetas samasooliste elamisloa osas seaduse muutmist Politsei püüdis roolis mobiiliga rääkivaid autojuhte Eesti lühiuudised Esikülg 6. aprill Majandus Majanduse lühiuudised Prognoos sunnib valitsust püksirihma pingutama Majanduse lühiuudised Välismaa Prognoos: Venemaa kaitsekulud hakkavad tänavu vähenema Islandi valitsusjuht astus tagasi Välismaa lühiuudised Mossack Fonseca asutaja eitab süüd Uus nimi lekkeskandaalis – Marine Le Pen Arvamus Marti Aavik: info-aatompomm – kes tegi? (9) Arto Aas: vaatame piiridest kaugemale (5) Neeme Raud: Trump – buldooser, ventiil või zombi Artur Talvik: kärame kärajad haldusreformi osaks (4) Postimees 1994. aastal: peaministri kinnitusel on valitsus püüdnud vaid peatada «Rahva Hääle» ärastamist (1) Päeva karikatuur Juhtkiri: karistused pole võluvits (2) Erkki Bahovski: Hollandi referendumid – kurb näide otsedemokraatia miinustest (7) Sport 42-aastane Ole Einar Björndalen sihib järgmist olümpiat Suure korvpallifinaali võti peitub esimestes minutites (1) Spordi lühiuudised Edetabel: kes on Eesti parimad olümpiapiletita sportlased? Tallinn Politsei püüdis roolis mobiiliga rääkivaid autojuhte Tarbija Igaüks saab vaadata oma ravisummasid Nahamädapõletik võib teha palju häda Tartu Põrsast ei leia tikutulegagi Suurde sigalasse jääb vaid puust siga Eesti esimene vinüül tuli ümber teha Vallad andsid Tartule korvi Kuidas linnapreili ja sõdur maale kolisid Noored soovivad sallivamat Eestit (3) Naerumaa ehitus algab südasuvel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuidas linnapreili ja sõdur maale kolisid

4 min lugemist
Vanaoru talus askeldavad veisepullid koos kitsede ja lammastega ühises koplis. Aeg-ajalt tatsavad sealt läbi kalkunid ja pärlkanad. Kui pere­­mees Kristo Org koplisse läheb, on kõik loomad kohe platsis paid ja leiba nurumas. Esimesena katsub jaole saada sõbralik sugupull Kutt. FOTO: Margus Ansu

See oli umbes kolm aastat tagasi, kui Riin ja Kristo Org hakkasid vaikselt pidama plaani, et tegelda hobukasvatusega. Nende Riisipere maja krunt oli aga selleks liialt väike, nii et noored asusid lappama kinnisvarakuulutusi üle Eesti, et leida endale mõnusalt suur maakodu.

Tellijale Tellijale

2013. aasta novembris sai vana kodu müüdud, 1. jaanuaril tulnuks sealt välja kolida, ent uut kodu polnud ikka veel. Viimaks leiti sobiv talu Põlvamaal Kanepi kandis. Kuid oh häda, tegu oli pankrotivaraga, mis läks oksjonile 31. detsembril. Kas riskida ja loota oksjonivõidule, et saaks kohe järgmisel päeval kolimisautole hääled sisse lüüa? Muidugi!

Läks hästi ja toona 25-aastane Riin ja 24-aastane Kristo tegid oma elus otsustava kannapöörde. Üürisid uue kodu lähedale korteri, kuniks talu sai oma kätega elamiskõlblikuks kõpitsetud, ning pidasid siis plaani millalgi tasa ja targu hobusekasvatusega algust teha.

05.04.2016 07.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto