Sisukord
Kergejõustik
Postimees
07.04.2016
Eesti Eesti lühiuudised Trahvitõusu tõehetk (15) Mälumäng Tarand soovitas parteidel loobuda surnud hingedest (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti hariduse murekohad Humana pood müüs maha kliendi käekoti Eile sündis vähemalt viis soojarekordit Lasteaiahariduse alarahastamine ohustab ühiskonda OECD Eesti haridusest: tase kõrge, aga süsteem kreenis Tagakülg Esikülg 7. aprill Majandus Majanduse lühiuudised Veeteede amet taotleb laevaehitaja pankrotti Soome kärbib veel 400 miljoni jagu kulutusi Strateeg: kummaline, et majandusel läheb hästi, ent ettevõtted ei teeni Välismaa Välismaa lühiuudised Komisjon kaalub Dublini reeglist loobumist Enne moslemeid pelgas USA katoliku immigrante Panama skandaal üha paisub USA analüütik: Eesti huvides oleks selgelt pigem Clintoni kui Trumpi võit (1) Tagasisaatmine Türki kulgeb visalt Arvamus Mart Raudsaar: vaiksel vaimsel pankrotiõhtul Taavi Minnik: Karabahhi umbsõlm Lugeja kiri: riigikogu komisjonide tööst, kui lubate, Eiki Nestor! Juhtkiri: OECD põrutab otse Eesti vaidluste südamikku (12) Päeva karikatuur Postimees 1935. aastal: endine parun ostis «ehituspärli» Kuidas tuleks jagada euroraha? Eksperdid: autoroolis vohab rahvusvaheline epideemia (3) Kultuur Mida arvab Postimehe žürii filmist «Päevad, mis ajasid segadusse»? Prantsuse komöödia «Kõrvalehüpe» Postimehe Kinos Metsaraiumine 1990ndatel, laastud lendavad (2) Sport EOK järelkasvutiim esitles neljandat koosseisu Rocki ajalooline võimalus jäigi seekord vaid võimaluseks Spordi lühiuudised Torrese hiilgehetk ja hämmastav enesekontrolli kaotus, Bayernile koduvõit Keenia mängib Rio olümpial osalemise keeluga Võrkpalliliidus seisab ees muutuste aeg USA ülikooliliiga finaalid: põnevus ja ajalugu Selverilt mõistusega mäng, Rakvere töömehed olid väsinud Tallinn Kopli süstlavahetuspunkt kolitakse teise kohta Tarbija Humana pood müüs maha kliendi käekoti Test: milline käsitööleib mekib kõige mahedamalt? Tartu Tartumaal tõmbavad kaks gümnaasiumi otsi kokku Athena keskus elustub kümne neegri surmaga Polikliinik lahkub vanalinnast Kehvad kosjad tulebki tagasi lükata Heljo Pikhof: auvõlg tahab tasumist Õpilased asusid varakult ametit valima Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Keenia mängib Rio olümpial osalemise keeluga

3 min lugemist
Keenia maratonijooksjad teeistanduste vahel võistlemas. FOTO: Reuters / Scanpix

Keenia ei suutnud 5. aprilliks täita Rahvusvahelise Antidopinguagentuuri (WADA) seatud nõudmisi ning võis sellega astuda sammu lähemale sellele, et riigi sportlasi ei lasta Rio de Janeiro olümpiale. See oli juba teine tähtaeg, millest kinni ei peetud (esimene oli 11. veebruaril – toim), ja see peaks tähendama,  WADA tunnistab Keenia sobimatuks rahvusvahelistel võistlustel osalema, kuna nende dopinguvastane võitlus pole piisavalt efektiivne. Vastav otsus võidakse kinnitada 12. mail, mil koguneb WADA juhatus.

Tellijale

Kui riik on WADA poolt kõlbmatuks tunnistatud, tähendab see, et Rahvusvaheline Olümpiakomitee (ROK), aga ka rahvusvahelised alaliidud, nagu Rahvusvaheline Kergejõustikuliit (IAAF), võivad selle sportlased rahvusvahelistelt võistlustelt eemale jätta.

IAAFi president Sebastian Coe on seda Keenia puhul ka lubanud teha. «Üksikute riikide kehv reputatsioon dopinguvastases võitluses heidab kogu alale halba valgust. Peame olema selles võitluses aktiivsemad ja kui see tähendab, et Keenia sportlased tuleb MMilt ja olümpialt eemale jätta, siis seda me ka teeme,» sõnas Coe.

Eelmise aasta lõpus samuti suurde dopinguskandaali sattunud Venemaa kergejõustiklastele on IAAF praegu pannud keelu Rio olümpiamängudel võistelda.

06.04.2016 08.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto