Sisukord
Võrkpall
Postimees
07.04.2016
Eesti Eesti lühiuudised Trahvitõusu tõehetk (15) Mälumäng Tarand soovitas parteidel loobuda surnud hingedest (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti hariduse murekohad Humana pood müüs maha kliendi käekoti Eile sündis vähemalt viis soojarekordit Lasteaiahariduse alarahastamine ohustab ühiskonda OECD Eesti haridusest: tase kõrge, aga süsteem kreenis Tagakülg Esikülg 7. aprill Majandus Majanduse lühiuudised Veeteede amet taotleb laevaehitaja pankrotti Soome kärbib veel 400 miljoni jagu kulutusi Strateeg: kummaline, et majandusel läheb hästi, ent ettevõtted ei teeni Välismaa Välismaa lühiuudised Komisjon kaalub Dublini reeglist loobumist Enne moslemeid pelgas USA katoliku immigrante Panama skandaal üha paisub USA analüütik: Eesti huvides oleks selgelt pigem Clintoni kui Trumpi võit (1) Tagasisaatmine Türki kulgeb visalt Arvamus Mart Raudsaar: vaiksel vaimsel pankrotiõhtul Taavi Minnik: Karabahhi umbsõlm Lugeja kiri: riigikogu komisjonide tööst, kui lubate, Eiki Nestor! Juhtkiri: OECD põrutab otse Eesti vaidluste südamikku (12) Päeva karikatuur Postimees 1935. aastal: endine parun ostis «ehituspärli» Kuidas tuleks jagada euroraha? Eksperdid: autoroolis vohab rahvusvaheline epideemia (3) Kultuur Mida arvab Postimehe žürii filmist «Päevad, mis ajasid segadusse»? Prantsuse komöödia «Kõrvalehüpe» Postimehe Kinos Metsaraiumine 1990ndatel, laastud lendavad (2) Sport EOK järelkasvutiim esitles neljandat koosseisu Rocki ajalooline võimalus jäigi seekord vaid võimaluseks Spordi lühiuudised Torrese hiilgehetk ja hämmastav enesekontrolli kaotus, Bayernile koduvõit Keenia mängib Rio olümpial osalemise keeluga Võrkpalliliidus seisab ees muutuste aeg USA ülikooliliiga finaalid: põnevus ja ajalugu Selverilt mõistusega mäng, Rakvere töömehed olid väsinud Tallinn Kopli süstlavahetuspunkt kolitakse teise kohta Tarbija Humana pood müüs maha kliendi käekoti Test: milline käsitööleib mekib kõige mahedamalt? Tartu Tartumaal tõmbavad kaks gümnaasiumi otsi kokku Athena keskus elustub kümne neegri surmaga Polikliinik lahkub vanalinnast Kehvad kosjad tulebki tagasi lükata Heljo Pikhof: auvõlg tahab tasumist Õpilased asusid varakult ametit valima Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Võrkpalliliidus seisab ees muutuste aeg

1 min lugemist
Siseminister Hanno Pevkur FOTO: Jaanus Lensment / Postimees

VÕRKPALL. Eelmisel kuul kultuuriministeeriumi spordi asekantsleriks saanud senisele võrkpalliliidu peasekretärile Tarvi Pürnile pole siiani ametijärglast leitud.

Tellijale

Välja kuulutatud konkursile laekus neli avaldust, ent alaliidu president Hanno Pevkur ütles, et juhatus ei taha nii olulise otsuse tegemisega kiirustada, ja seni pole valikut tehtud. «Juhatus on hetkel võtnud väikese mõtlemisaja. Kui hetkel olevatest valikutest sobivat inimest ei leita, pole võimatu ka variant, et tehakse kellelegi suunatud pakkumine,» sõnas Pevkur. «Praegu on veel veidi aega sellega.»

Seni täidab Pürni kohuseid ajutiselt Mihkel Sagar, kes on liidu harrastusvõrkpalli projektijuht ja teeb mitme võistkonna juures ka statistiku tööd.

Mais toimuvad aga ka alaliidu uue juhatuse ja presidendi valimised. Ka selles vallas võib tulla suuri muutusi, sest viimased neli aastat liidu eesotsas olnud Pevkur ei pruugi uuesti kandideerida. «Ma ei ole sellele veel palju mõelnud ega ka otsust teinud. Samuti pole ükski klubi minu kandidatuuri praeguse seisuga üles seadnud,» kommenteeris Pevkur, kes kuulub alates eelmise aasta lõpust nii Euroopa (CEV) kui maailma (FIVB) katuseorganisatsioonide juhatusse. Pevkur plaanib seal kindlasti jätkata.

CEVi uue juhatuse mandaat kestab neli aastat ja FIVB volitused algavad alates 2016. aasta sügisel Argentinas toimuvast FIVB kongressist.

06.04.2016 08.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto