Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Õpilased asusid varakult ametit valima

Loodusfotograaf Remo Savisaar rääkis eile Veeriku kooli aulas oma fotograafiks saamise teekonnast ja sellest, millega ta veel tegeleb. Taustaks pildid, mida paljud tema austajad imetlevad. FOTO: Margus Ansu

Kas õppida põhikoolis pingsamalt emakeelt või matemaatikat või võtta hoopis lisaks programmeerimiskursusi, et pääseda gümnaasiumis ja ülikoolis õppima eriala, mis aitaks jõuda lähemale unistuste ametile? Veeriku kooli õpilased said eile aimu sellest, mida üks või teine amet endast kujutab.

Tellijale Tellijale

Seitsmenda kuni üheksanda klassi õpilased alustasid eilsel kooli karjääripäeval mitmesuguste ametitega tutvumist tarkvaraarendusfirmas Nortal, Tartu teaduspargis, Tartu maakohtus, tervishoiukõrgkoolis ja Tamme gümnaasiumis.

Maakohtus oli lastel võimalus osaleda kohtuistungil, kus süüpingis istus katseaja tingimusi rikkunud süüdimõistetu, Tamme gümnaasiumi külastanutel õnnestus muu hulgas lahata silma.

06.04.2016 08.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto