Sisukord
Arhiiv
Tänane leht
09.04.2016
Eesti Tagakülg Täiendus kitsekarjale Mälumäng Riigikogulased on hakanud kuluhüvitist kasutama mõistlikumalt Kolm Eestis tegutsevat panka on andmelekke tõttu uurimise all Palju õnne Tallinna volikogu avaldas revisjonikomisjoni esimehele umbusaldust Me saame teada Erakoolidele antakse ilmselt üleminekuaasta Eesti Meedia Tartu toimetuste uuele majale pandi nurgakivi Riik soovib laiemat koostööd politsei ja turvafirmade vahel Keskerakonna aukohus Repsi küsimust enam ei aruta Uus põlvkond tõstab pead Postimees rikkus head ajakirjandustava Virmalised värvisid taeva Neeruti mõisa kohal Esikülg 9. aprill Kirglik üheteemamees (9) Välismaa 10-11 välismaa graafik Panama paberid: häbi, prestiiž ja terve mõistus Välismaa lühiuudised Cameron tunnistas osalust Panama skandaalis Panama leke Lätis uusi avastusi ei toonud Kadunud valge jope Paavst ei lubanud lahutatutele armulauda Piiskop Jourdan: kirik on välihaigla neile, kes ei ela õpetuse järgi Arvamus Urve Eslas: lahing lugude vahel (10) Jaak Valge: kas okupatsioon muutis meid sovetlikeks? (26) Hans Väre: äralõigatud keelega (1) Juhtkiri: riigikogulaste kuldne antiloop Päeva karikatuur Postimees 1996. aastal: Venemaa tahab Vähit ja Kallast tülli ajada, väidab Laar Vaatleja karjatas: «Näen!» – Sputnikust gagarinomaaniani Karl Reinkubjas: kosmoseunistus tuksub uue revolutsiooni ootuses Kultuur Tehnokevade digiõis Hoog sees Jõud ja ilu Esimene Eestis toodetud vinüülplaat Sama, kuid erinev armastus Kuidas saada peksa Boriss Uspenski ajaloosemiootika Pilguheite elu keskpäevaharjalt Luulehetk – hetk luules Aja auk. Kuidas esimene lääne popbänd Hiinas käis Sport Spordi lühiuudised Elu hipodroomil: tulised traavlid ja «metsik raha» Balti liiga võib laieneda Rootsi ja Soome Läbi kannatuste ja ootuse võimsa rekordiparanduseni (1) Tiitlikaitsja järjekordne imeline pääsemine Tallinn Noortemaja direktori tool kõigub (1) Tarbija Kontorist sai linn tänavate, parkide ja kogukondadega AK Urve Eslas: lahing lugude vahel (10) Jaak Valge: kas okupatsioon muutis meid sovetlikeks? (26) Artemi Troitski: räpane sõda «ohutu» opositsiooniga Tehnokevade digiõis Nädala plaat. Maja tuulisel rannal Hoog sees Jõud ja ilu Esimene Eestis toodetud vinüülplaat Sama, kuid erinev armastus Lekkis lollide nimekiri Boriss Uspenski ajaloosemiootika Valitsuse väike tähtpäev Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Peeter Langovitsi tagasivaade: KuKu klubi jätkas Aja auk. Kuidas esimene lääne popbänd Hiinas käis Arter «Ajujaht» kestab mai lõpuni Taavi Madiberk: ööklubides mind väga tihti ei kohta (1) «Jumal hoidku, naine merel!» Punapea Tarzan taas vabaduses (1) Pöörased 90ndad nüüd kinoekraanil Kui midagi teha ei saa, siis seda tulebki teha Meelelahutus Koomiks Sudoku

Taavi Madiberk: ööklubides mind väga tihti ei kohta

12 min lugemist
Hoolimata noorest east on Taavi Madiberk saanud juhtimiskogemuse nii riigi-, er-a kui kolmandast sektorist. Kohati on isegi vaja olnud istuda mitmel toolil korraga. FOTO: Eero Vabamägi

Taavi Madiberk, kelle mainekas majandusajakiri Forbes valis aasta alguses alla 30-aastaste tippjuhtide 30 parima hulka teaduspõhiste tehnoloogiaettevõtete vallas, räägib Arterile, kuidas kulges Tartus väikese idufirmana alustanud Skeleton Technologiesi tee maailmatasemel energiasalvesteid tootvaks ja muu hulgas Euroopa kosmoseagentuuriga koostööd tegevaks tippettevõtteks.

Tellijale Tellijale

Kohtume Madibergiga (28) pühapäeva pärastlõunal energia avastuskeskuses. Viimati käis ta siin kümme aastat tagasi ja siis nägi paik välja hoopis teistsugune. Enne vestlema asumist on mees nõus proovima kätt ühe seadeldise kallal, kus tuleb eri energiaallikaid paigutades leida saarele parim energiavarustus.

Kuidas näevad tavaliselt välja sinu pühapäevahommikud?

Pühapäevahommikud meeldivad mulle – see on ainus hommik, kui saan end ülejäänud nädalast välja magada. Pühapäev on ka ainuke päev, kui ma kontorisse ei jõua. Ses mõttes on pühapäevad head.

Kohtumist kokku leppides ütlesid, et kõige mugavamalt tunned end tegelikult lennukis. Miks nii?

Lennukis, eriti pikkade lendude puhul, on väga vähe segajaid – saad rahulikult mõelda ja teha vaikuses asju, mis ülejäänud töönädala jooksul on tegemata jäänud. Kui on mugav lend üle ookeani, jõuab teha ära päris palju tööd, mõelda läbi asju, mille jaoks tavalises tuhinas ei ole võib-olla piisavalt aega.

08.04.2016 11.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto