Sisukord
AK
Tänane leht
09.04.2016
Eesti Tagakülg Täiendus kitsekarjale Mälumäng Riigikogulased on hakanud kuluhüvitist kasutama mõistlikumalt Kolm Eestis tegutsevat panka on andmelekke tõttu uurimise all Palju õnne Tallinna volikogu avaldas revisjonikomisjoni esimehele umbusaldust Me saame teada Erakoolidele antakse ilmselt üleminekuaasta Eesti Meedia Tartu toimetuste uuele majale pandi nurgakivi Riik soovib laiemat koostööd politsei ja turvafirmade vahel Keskerakonna aukohus Repsi küsimust enam ei aruta Uus põlvkond tõstab pead Postimees rikkus head ajakirjandustava Virmalised värvisid taeva Neeruti mõisa kohal Esikülg 9. aprill Kirglik üheteemamees (9) Välismaa 10-11 välismaa graafik Panama paberid: häbi, prestiiž ja terve mõistus Välismaa lühiuudised Cameron tunnistas osalust Panama skandaalis Panama leke Lätis uusi avastusi ei toonud Kadunud valge jope Paavst ei lubanud lahutatutele armulauda Piiskop Jourdan: kirik on välihaigla neile, kes ei ela õpetuse järgi Arvamus Urve Eslas: lahing lugude vahel (10) Jaak Valge: kas okupatsioon muutis meid sovetlikeks? (26) Hans Väre: äralõigatud keelega (1) Juhtkiri: riigikogulaste kuldne antiloop Päeva karikatuur Postimees 1996. aastal: Venemaa tahab Vähit ja Kallast tülli ajada, väidab Laar Vaatleja karjatas: «Näen!» – Sputnikust gagarinomaaniani Karl Reinkubjas: kosmoseunistus tuksub uue revolutsiooni ootuses Kultuur Tehnokevade digiõis Hoog sees Jõud ja ilu Esimene Eestis toodetud vinüülplaat Sama, kuid erinev armastus Kuidas saada peksa Boriss Uspenski ajaloosemiootika Pilguheite elu keskpäevaharjalt Luulehetk – hetk luules Aja auk. Kuidas esimene lääne popbänd Hiinas käis Sport Spordi lühiuudised Elu hipodroomil: tulised traavlid ja «metsik raha» Balti liiga võib laieneda Rootsi ja Soome Läbi kannatuste ja ootuse võimsa rekordiparanduseni (1) Tiitlikaitsja järjekordne imeline pääsemine Tallinn Noortemaja direktori tool kõigub (1) Tarbija Kontorist sai linn tänavate, parkide ja kogukondadega AK Urve Eslas: lahing lugude vahel (10) Jaak Valge: kas okupatsioon muutis meid sovetlikeks? (26) Artemi Troitski: räpane sõda «ohutu» opositsiooniga Tehnokevade digiõis Nädala plaat. Maja tuulisel rannal Hoog sees Jõud ja ilu Esimene Eestis toodetud vinüülplaat Sama, kuid erinev armastus Lekkis lollide nimekiri Boriss Uspenski ajaloosemiootika Valitsuse väike tähtpäev Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Peeter Langovitsi tagasivaade: KuKu klubi jätkas Aja auk. Kuidas esimene lääne popbänd Hiinas käis Arter «Ajujaht» kestab mai lõpuni Taavi Madiberk: ööklubides mind väga tihti ei kohta (1) «Jumal hoidku, naine merel!» Punapea Tarzan taas vabaduses (1) Pöörased 90ndad nüüd kinoekraanil Kui midagi teha ei saa, siis seda tulebki teha Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lekkis lollide nimekiri

2 min lugemist
Uuno Prostamool, Euroopa haige mees FOTO: Postimees.ee

Ladina-Ameerikast tuleb sensatsioonilisi uudiseid justkui Vändrast saelaudu. Alles see oli kui Panama äärelinna korterist leiti kellegi Panama kooli­õpetaja koostatud rikaste nimekiri, mis maailmas suurt segadust tekitas, sest rikaste hulka olid sattunud mitmed täiesti tavalised inimesed nagu Tiina Tiitus, Mart Sander, Gunnar Okk, Venemaa president Putin ning Islandi peaminister, kui juba plahvatas uus uudispomm – ühest Paraguay närvikliinikust leiti maailma lollide nimekiri, kus, üllatus-üllatus, ka mitmeid väga kuulsaid inimesi sees oli, nende seas ka mitmeid tuntud eestlasi!

Tellijale Tellijale

Iseenesest pole lollide nimekirjas midagi erilist, sest lollid on ju kõigile teada ja näha. Hoopis huvitavam on aga küsimus, miks puuduvad sealt väga paljud tuntud nimed? Näiteks on U2 laulja Bono miskipärast nimekirjast välja jäetud. Üllatunud on Saksa kantsler Angela Merkel, kes ütleb, et on ennast alati lolliks pidanud. «Nii nagu ma Honeckeri ajal komsomoli astusin, nii on kõik läinud lepase reega, pole lihtsalt olnud õppimiseks ega mõtlemiseks aega,» selgitab frau Merkel ning nõuab enda lisamist lollide nimekirja. 

Üldse äratab rohkelt küsimusi Euroopa poliitikute puudumine nimekirjast. Näiteks tunnevad ennast solvatuna David Cameron ja Francois Hollande. Londonis on tuhanded protestijad tulnud tänavale avaldadamaks toetust David Cameroni nõudmisele kuuluda ülemaailmsesse lollide nimekirja. 

08.04.2016 11.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto