Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Lekkis lollide nimekiri

Uuno Prostamool, Euroopa haige mees FOTO: Postimees.ee

Ladina-Ameerikast tuleb sensatsioonilisi uudiseid justkui Vändrast saelaudu. Alles see oli kui Panama äärelinna korterist leiti kellegi Panama kooli­õpetaja koostatud rikaste nimekiri, mis maailmas suurt segadust tekitas, sest rikaste hulka olid sattunud mitmed täiesti tavalised inimesed nagu Tiina Tiitus, Mart Sander, Gunnar Okk, Venemaa president Putin ning Islandi peaminister, kui juba plahvatas uus uudispomm – ühest Paraguay närvikliinikust leiti maailma lollide nimekiri, kus, üllatus-üllatus, ka mitmeid väga kuulsaid inimesi sees oli, nende seas ka mitmeid tuntud eestlasi!

Tellijale Tellijale

Iseenesest pole lollide nimekirjas midagi erilist, sest lollid on ju kõigile teada ja näha. Hoopis huvitavam on aga küsimus, miks puuduvad sealt väga paljud tuntud nimed? Näiteks on U2 laulja Bono miskipärast nimekirjast välja jäetud. Üllatunud on Saksa kantsler Angela Merkel, kes ütleb, et on ennast alati lolliks pidanud. «Nii nagu ma Honeckeri ajal komsomoli astusin, nii on kõik läinud lepase reega, pole lihtsalt olnud õppimiseks ega mõtlemiseks aega,» selgitab frau Merkel ning nõuab enda lisamist lollide nimekirja. 

Üldse äratab rohkelt küsimusi Euroopa poliitikute puudumine nimekirjast. Näiteks tunnevad ennast solvatuna David Cameron ja Francois Hollande. Londonis on tuhanded protestijad tulnud tänavale avaldadamaks toetust David Cameroni nõudmisele kuuluda ülemaailmsesse lollide nimekirja. 

08.04.2016 11.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto