L, 1.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Keskerakonna aukohus Repsi küsimust enam ei aruta

Andres Einmann
, Eesti uudiste päevatoimetaja
Keskerakonna aukohus Repsi küsimust enam ei aruta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Keskerakonna aukohus arutas täna erakonna kontoris Mailis Repsi ja Priit Toobali suhtes laekunud kaebusi. Aukohtu esimees Kalle Klandorf.
Keskerakonna aukohus arutas täna erakonna kontoris Mailis Repsi ja Priit Toobali suhtes laekunud kaebusi. Aukohtu esimees Kalle Klandorf. Foto: Sander Ilvest

Keskerakonna aukohtu esimehe Kalle Klandorfi sõnul ei teinud aukohus eile juhatusele ettepanekut kellegi erakonnast väljaarvamiseks ning riigikogu liikme Mailis Repsi teema on aukohtu jaoks päevakorrast maas.

Aukohus arutas Keskerakonna Lasnamäe piirkonnast laekunud kaebust, mille järgi on Repsi viimasel ajal ajakirjanduses tehtud arvamusavaldused erakonda halvustavad.

Klandorfi sõnul ei pidanud aukohus eile üldse arutamagi, kas heita Reps erakonnast välja või mitte. «Me rääkisime juba eelmisel aukohtu istungil Mailis Repsiga samal teemal ja saime juba siis ammendavad vastused, miks ta on nii ajakirjandusele rääkinud,» ütles Klandorf.

Märksõnad
Tagasi üles