Sisukord
Võitlussport
Postimees
11.04.2016
Eesti Palju õnne Dilbert Mälumäng Horoskoop Asespiikriks võib saada Vitsut või Eesmaa Tagakülg Tartus põles suure leegiga laohoone Keskerakondlasi jätavad parteijuhi seosed Panamaga külmaks (1) Esikülg 11. aprill Eesti lühiuudised Talguhooaja fookuses on must-toonekurg Male Yana Toom näeb erakonnas leppimisruumi (6) Tallinna linn palkas koondatud ema vastu kallid advokaadid (7) Kanada teadlane: paljud Eesti HIV-positiivsed ei tea, miks peab iga päev rohtu võtma (1) Majandus Majanduse lühiuudised Paindlikud töösuhted nõuavad seadusemuudatusi (1) Välismaa Kõrgeid kosilasi peaaegu igast ilmakaarest Jatsenjuk lubas homme tagasi astuda Iraan kiikab huviga Eesti poole Välismaa lühiuudised Sõja muutuvad piirid Arvamus Kuidas võidelda vene propagandaga? Jaanus Piirsalu: 21. sajandi ajakirjanikud Juhtkiri: inetu lahing väikelapse ema vastu (1) Lugejate kirjad Postimees 1931. aastal: Siberist Eestisse – elatanud naise pikk teekond Ott Lumi: valitsuse esimene aasta – ühegi erakonna võimusuhted pole veel paigas Priit Sarapuu: kuidas turvaettevõtete abil rohkem politseinikke tänavale tuua? Kultuur Lucia ja hullus – kumb valis kumba? Arhitekt kutsub loodust linna lammutama Sport Spordi lühiuudised Ootamatult tõrjutud superstaar ergutas Tallinnas poega Anthony Joshua – uus Mike Tyson? Presidendiheitluse haripunkt läheneb: häälte ümberjagamine käib täie hooga (1) Neljapaadi uued nipid ja kiired aerud Tarbija Reklaamkõned ajavad mobiilifirmad tülli Pöial kõrva ja kõne sõbrale Tartu Laohoone suurpõleng pani päästjad proovile Sookurg Ahja 4 langes koduteel küttide käe läbi Tartu tantsiv turundaja Riskilaste kooli juht: teame, et meie töötajaid ähvardatakse ja rünnatakse (2) Ööelu rõõmustas ja kurvastas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Anthony Joshua – uus Mike Tyson?

3 min lugemist
Anthony Joshua tähistamas IBFi meistrivöö võitmist. FOTO: SCANPIX

Üle kümne aasta troonisid poksis üliraskekaalu ukrainlastest vennad Vladimir ja Vitali Klitško. Mehed valitsesid küll raudse rusikaga, kuid kriitikute hinnangul muutus kõik ebahuvitavaks ja tõeliste legendide sekka neil asja pole. Viimasel ajal on hakanud puhuma aga värsked tuuled ja tippu on jõudnud uued näod, kelle eestvedamisel loodetakse järgmist üliraskekaalu kuldajastut.

Tellijale Tellijale

Tõelist superstaari oodatakse aga 26-aastasest britist Anthony Joshuast, kes sai laupäeval Londonis enda valdusesse esimese meistrivöö, kui Charles Martini nokauteerimise järel ulatati talle pidulikult IBFi tiitel. Kõigis enda 16 profimatšis vastase nokauteerinud Joshua lõi Martini lõplikult põrandale juba teises raundis ja aina enam võrreldakse teda ala tõelise ikooni Mike Tysoniga. Paralleele on tõmmanud juba ka Joshua ise.

Füüsiliselt suurepärases vormis britt jõudis poksi juurde alles 18-aastaselt ja paljude ekspertide hinnangul võttis ta tiitlimatši liialt kiiresti ette, kuid laupäeva õhtu Londonis näitas, et ta on juba suurteks duellideks valmis. Tyson jõudis omal ajal tiitlini küll kõigest 21-aastaselt, kuid samas oli ameeriklasele meistrivöö toonud matš tema jaoks profina juba 28.

«Liigume edasi kiiremini, kui keegi oleks osanud arvata. Teeme seda aga seetõttu, kuna Anthony Joshua on selleks valmis,» teatas tema promootor Eddie Hearn The Mirrorile. «Ma ei ole pikka aega näinud üliraskekaalus nii kiirete kätega meest. Ma ei ole kellegi esituses näinud sellist tulevärki pärast Mike Tysonit.»

09.04.2016 12.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto