Sisukord
Eesti
Tänane leht
12.04.2016
Eesti Võlausaldaja Marcel Vichmann: jumal teab, mida Norberg seal korraldas Horoskoop Mälumäng Dilbert Male Tagakülg Palju õnne Naine kaotas prügiauto rataste all elu Õigusteaduskond sai kohtus piinliku kaotuse (6) 12.04 esikülg Liibanonlasest professor: peatage sissevool Euroopasse! (11) Võimuliidul on trahvide tõstmiseks ilmselt hääled koos Rõivas: Eesti elanikud on propagandale resistentsed (1) Kohus tühistas Narva linnaametnike süüdimõistmise Majandus Majanduse lühiuudised Majanduse lühiuudised Põllumajanduskriis rajab teed Poola piimale (19) Müügis on vähemalt kolm siin tegutsevat panka Riigikohus allutas bitcoin’idega kauplemise rahapesureeglitele (2) Välismaa Kellaaegadest mitte kinnipidamine ei tohi ärritada (2) Kommentaar: Novira Capitali asutaja ja partner Arle Mölder Välismaa lühiuudised Vabatahtlikult poris ehk kuidas aidata migrante (5) Iraanis äri meili teel ei aeta (1) Iraan ei ela sugugi kiviajas (1) Arvamus Merle Jääger: elagu rahu ja rahvaste sõprus! (15) Kersti Kaljulaid: avalikust teenusest 21. sajandil (10) Juhtkiri: 21. sajandi kröösuste katsetuste rada jätkub Avo-Rein Tereping: Eesti on rahvastikukriisis (29) Postimees 1896. aastal: värviline lumi Lugejate kirjad: kiirustest ja karistustest, muuseumiraudteest Kultuur In memoriam Ülle Ulla (10. XI 1934 – 9. IV 2016) Iga tema liigutus tuli hingest Sport Spordi lühiuudised EOK presidendiks pürgijad väldivad alade eelistamist (2) Kas Meistrite liiga igavaks kiskuv muster murtakse? Närvipinget täis saalid, kavaldavad konkurendid ja karm graafik Euroliiga otsustavad mängud algavad maiuspalaga Tallinn Naine kaotas prügiauto rataste all elu Tarbija Idufirma toob turule 3D-heliga klapid Tartu Laopõlengut uurib kriminaalpolitsei Kvartal koormab Soola tänava üle Kohus leidis: Tartu õpetagu erivajadusega lapsi omal kulul (1) Lapsed igatsevad lähedaste järele (1) Mis ikkagi saab meie koolimajadest? Juhtkiri: öös on asju, mida olema ei peaks Prügi laiutab maas ja vees (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võlausaldaja Marcel Vichmann: jumal teab, mida Norberg seal korraldas

3 min lugemist
Kalle Norberg, FOTO: Peeter Langovits

Pühapäeva õhtul avalikustas «Aktuaalne kaamera» esimese nn Panama paberites mainitud eestlase nime. See oli mitmele Eesti ülirikkale teenuseid osutanud ja lõpuks võlgu jäänud Kalle Norberg.

Tellijale Tellijale

Üks neist, ärimees Marcel Vichmann otsustas ta kohtusse kaevata ning Norbergi suhtes kuulutati välja pankrot, mis tegi Vichmannist võlausaldaja. Pankrotimenetlus on aga praeguseks raugenud ning esialgu ka ärikeelu all olnud Norberg sama hästi kui vaba mees.

Ent väidetavalt pärinevad viimased andmed Norbergile kuuluva firma kontaktist Mossack Fonsecaga 2014. aastast. Kuigi Norberg on Panamas firmat omanud ning selle maha müünud, polnud tema sõnul lekkes kajastatud seda tehingut. Kui oleks olnud, võiks see tekitada teatud huvi võlausaldajates, sest pankrotimenetluse raugedes 2014. aastal olid nõuded Norbergi suhtes veel üleval.

11.04.2016 13.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto