Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
12.04.2016
Eesti Võlausaldaja Marcel Vichmann: jumal teab, mida Norberg seal korraldas Horoskoop Mälumäng Dilbert Male Tagakülg Palju õnne Naine kaotas prügiauto rataste all elu Õigusteaduskond sai kohtus piinliku kaotuse (6) 12.04 esikülg Liibanonlasest professor: peatage sissevool Euroopasse! (11) Võimuliidul on trahvide tõstmiseks ilmselt hääled koos Rõivas: Eesti elanikud on propagandale resistentsed (1) Kohus tühistas Narva linnaametnike süüdimõistmise Majandus Majanduse lühiuudised Majanduse lühiuudised Põllumajanduskriis rajab teed Poola piimale (19) Müügis on vähemalt kolm siin tegutsevat panka Riigikohus allutas bitcoin’idega kauplemise rahapesureeglitele (2) Välismaa Kellaaegadest mitte kinnipidamine ei tohi ärritada (2) Kommentaar: Novira Capitali asutaja ja partner Arle Mölder Välismaa lühiuudised Vabatahtlikult poris ehk kuidas aidata migrante (5) Iraanis äri meili teel ei aeta (1) Iraan ei ela sugugi kiviajas (1) Arvamus Merle Jääger: elagu rahu ja rahvaste sõprus! (15) Kersti Kaljulaid: avalikust teenusest 21. sajandil (10) Juhtkiri: 21. sajandi kröösuste katsetuste rada jätkub Avo-Rein Tereping: Eesti on rahvastikukriisis (29) Postimees 1896. aastal: värviline lumi Lugejate kirjad: kiirustest ja karistustest, muuseumiraudteest Kultuur In memoriam Ülle Ulla (10. XI 1934 – 9. IV 2016) Iga tema liigutus tuli hingest Sport Spordi lühiuudised EOK presidendiks pürgijad väldivad alade eelistamist (2) Kas Meistrite liiga igavaks kiskuv muster murtakse? Närvipinget täis saalid, kavaldavad konkurendid ja karm graafik Euroliiga otsustavad mängud algavad maiuspalaga Tallinn Naine kaotas prügiauto rataste all elu Tarbija Idufirma toob turule 3D-heliga klapid Tartu Laopõlengut uurib kriminaalpolitsei Kvartal koormab Soola tänava üle Kohus leidis: Tartu õpetagu erivajadusega lapsi omal kulul (1) Lapsed igatsevad lähedaste järele (1) Mis ikkagi saab meie koolimajadest? Juhtkiri: öös on asju, mida olema ei peaks Prügi laiutab maas ja vees (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Laopõlengut uurib kriminaalpolitsei

2 min lugemist
Lõuna prefektuuri politseinikud ja Lõuna päästekeskuse menetleja käisid eile Teguri tänaval laupäeval mahapõlenud Bambona laohoone juures uurimas, kust ja millest tulekahju alguse sai. Fotograafi saabudes oli vaatluse all lao osa, mis piirneb naaberkinnistuga. Uurimistulemustest politsei eile veel teada ei andnud. FOTO: Sille Annuk

Eile pärastlõunal töötasid Lõuna prefektuuri kriminaalpolitseinikud ja Lõuna päästekeskuse menetleja Teguri tänaval Bambona juur- ja puuviljalao juures, mis laupäeva õhtupoolikul ahervaremeks põles.

Tellijale Tellijale

«Alustatud on kriminaalmenetlus, mille käigus selgitatakse välja juhtunu kõik asjaolud,» teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja Maria Gonjak. Ta lisas, et paraku on see napp info esialgu kõik, mida politsei avaldada saab.

«Ei oska veel öelda, kust tuli alguse sai,» ütles Lõuna päästekeskuse pressiesindaja Marek Kiik. «Väljakutse oli, et laohoone juures põlevad euro-alused ja auto. Ei tea, kas väljakutse tegemise ajal oli tuld ka hoones sees.»

11.04.2016 13.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto