Sisukord
Tarbija
Tänane leht
15.04.2016
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Sõidujagajaid ähvardab suurem kindlustusmakse Politsei tabas jõhkarditest tänavaröövlid, kes tegutsesid üle Eesti Keskerakonna hääletusmasin maksab miljon aastas Eesti lühiuudised Vabaerakond algatas eelnõu komisjonide lindistuste säilitamiseks (1) Kas te olete jaburaks läinud?! Martin Helme ründas Kaljuranda päritolu pärast Luik nimetas Vene lennukite manöövreid Läänemerel jultunuks Mälumäng Käpardlikud narkoärikad kukkusid kolinal sisse Aas: suur osa koole on sunnitud uksed sulgema Haneparved puhkavad Mäos tiibu Majandus Teletornis püstitati mobiilse interneti kiirusrekord Kinokett nõuab endiselt juhilt kahjuhüvitist Eestis on kätte jõudnud veebipoodide buum Välismaa Putini telemaraton läbiti üllatusteta Välismaa lühiuudised Ukrainat hakkab päästma ajaloo noorim peaminister Kremli endine tippametnik: Putini režiimile pole praegu reaalseid ohte Ungari valitsuse sünge pühapäev Arvamus Olev Remsu: nuhid, aina nuhid Päeva karikatuur Andrus Karnau: unustatud pensioniraha Taavi Minnik: valget laeva ei tule (1) Juhtkiri: millist presidenti vajab Eesti? Postimees 1924. aastal: uute raudteede kava Erkki Koort: presidendiks soovijail oleks aeg sellest rääkima hakata (1) Diana Ingerainen: lõpetame abivajajate jooksutamise! (2) Kultuur Konjakitooli looja: Kopeerimine on labane vargus Sport Spordi lühiuudised Tiitlikaitsja langes ning ajalugu jäi tegemata Südamesse minev kõne võib hääli oluliselt mõjutada (1) Suur meister tegi lahkudes veel kord imet Rekord purustati, kuid küsimus jäi ikka õhku 200 000 euro küsimus Eesti jalgpallis Tarbija India arsti kohver on põhjatu ja koliseb Tartu Eesti epeenaiskond treenis Tartus olümpiaks Suure haardega tallipoiss ehitas oma aja uhkeima üürimaja (1) Keskaegne loomanahk sundis Tartus kõvasti pead murdma (1) Ahhaa asub tüdrukuid teadusmaailma meelitama Festival Prima Vista mängib müstikaga Meelelahutus Koomiks Sudoku

India arsti kohver on põhjatu ja koliseb

4 min lugemist
Kõik on veel hästi: valame rolleri paaki poest ostetud kütust, mis meenutab nii värvilt kui ka pakendilt limonaadi. FOTO: Elise Nigul

Hoolimata sellest, et mõte Aasias haiglasse sattuda tundub eurooplasele esimese ehmatusega õudusunenäona, võib kohaliku tervishoiusüsteemiga tutvumine kergemate hädade puhul üsna lõbusaks kogemuseks kujuneda.

Tellijale Tellijale

Kuna Indias ei ole sa mitte kunagi kusagil üksi, siis on loomulikult selleks hetkeks, kui ma juba taas ümbrusega suhestuda suudan, minu ja rolleri ümber kogunenud ja terve trobikond päid vangutavaid ja küsimusi esitavaid hindusid.

«Kas sinuga on kõik korras? Kas on abi vaja?  Kust roller laenatud on?»

Arvestades verejooksu kulmu pealt, tõden, et abi oleks vist vaja küll. India poiss, kes mulle kurvis vatsu sõitis ja õnnetust pealt nägi, on nõus mind oma võrril haiglasse sõidutama. Lähimaks kliinikuks osutub seesama, kus ma just paar tundi tagasi omale kõhuhäda vastu antibiootikume nõutamas käisin. Kliiniku peaarst, tume ja turske dr Pankaj Mahajan on mind taas, seekord ähmis ja vetitsevana, nähes, üsna üllatunud.

14.04.2016 16.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto