Sisukord
Uudised
Tänane leht
15.04.2016
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Sõidujagajaid ähvardab suurem kindlustusmakse Politsei tabas jõhkarditest tänavaröövlid, kes tegutsesid üle Eesti Keskerakonna hääletusmasin maksab miljon aastas Eesti lühiuudised Vabaerakond algatas eelnõu komisjonide lindistuste säilitamiseks (1) Kas te olete jaburaks läinud?! Martin Helme ründas Kaljuranda päritolu pärast Luik nimetas Vene lennukite manöövreid Läänemerel jultunuks Mälumäng Käpardlikud narkoärikad kukkusid kolinal sisse Aas: suur osa koole on sunnitud uksed sulgema Haneparved puhkavad Mäos tiibu Majandus Teletornis püstitati mobiilse interneti kiirusrekord Kinokett nõuab endiselt juhilt kahjuhüvitist Eestis on kätte jõudnud veebipoodide buum Välismaa Putini telemaraton läbiti üllatusteta Välismaa lühiuudised Ukrainat hakkab päästma ajaloo noorim peaminister Kremli endine tippametnik: Putini režiimile pole praegu reaalseid ohte Ungari valitsuse sünge pühapäev Arvamus Olev Remsu: nuhid, aina nuhid Päeva karikatuur Andrus Karnau: unustatud pensioniraha Taavi Minnik: valget laeva ei tule (1) Juhtkiri: millist presidenti vajab Eesti? Postimees 1924. aastal: uute raudteede kava Erkki Koort: presidendiks soovijail oleks aeg sellest rääkima hakata (1) Diana Ingerainen: lõpetame abivajajate jooksutamise! (2) Kultuur Konjakitooli looja: Kopeerimine on labane vargus Sport Spordi lühiuudised Tiitlikaitsja langes ning ajalugu jäi tegemata Südamesse minev kõne võib hääli oluliselt mõjutada (1) Suur meister tegi lahkudes veel kord imet Rekord purustati, kuid küsimus jäi ikka õhku 200 000 euro küsimus Eesti jalgpallis Tarbija India arsti kohver on põhjatu ja koliseb Tartu Eesti epeenaiskond treenis Tartus olümpiaks Suure haardega tallipoiss ehitas oma aja uhkeima üürimaja (1) Keskaegne loomanahk sundis Tartus kõvasti pead murdma (1) Ahhaa asub tüdrukuid teadusmaailma meelitama Festival Prima Vista mängib müstikaga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eestis on kätte jõudnud veebipoodide buum

4 min lugemist
Tallinna Kaubamaja tegevdirektor Erkki Laugus demonstreerib fotorobotit, mis teeb veebipoe jaoks toodetest pilte. FOTO: Sander Ilvest

Möödunud aastal e-poe avanud jaekettide Maxima, Selveri ja Prisma kõrval on selle aasta alguses sama tee jalge alla võtnud nii Kaubamaja, mitu rõivaketti kui peagi ka Coop Eesti.

Tellijale Tellijale

«E-kauplejatel on 2015. aastat meenutades põhjust muheleda, sest müügiarvud purustasid rekordeid ja internetist ostmine hoogustus märgatavalt,» rääkis e-kaubanduse liidu tegevjuht Signe Kõiv. Nimelt kasvas statistikaameti andmetel 2015. aastal kaupade jaemüük posti või interneti teel aasta varasemaga võrreldes keskmiselt 40 protsenti, ületades sellega jaekaubanduses kõiki tegevusalasid.

Sellest, et suunamuutuse on omaks võtnud ka traditsioonilisemad ettevõtted, kes on seni pidanud oluliseks otsesuhtlust kliendiga või kelle tootesegment on teistsugune, annab tunnistust asjaolu, et oma veebipoe käivitas märtsi alguses ka Kaubamaja AS ning lähiajal plaanib e-poe avamist Coop Eesti, kelle kauplused on suunatud peamiselt väikelinna ja maapiirkonna elanikule.

Kaubamaja tegevdirektori Erkki Lauguse sõnul suurendab e-pood ka väljaspool Tallinna ja Tartut elavate klientide külastuste võimalust. «Inimesed on 55 aastat ise meie juurde tulnud, leidsime, et nüüd on õige aeg ise kliendi juurde minna,» rääkis ta.

14.04.2016 16.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto