Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Reidi tee kütab kirgi

Uuno Prostamool, Euroopa haige mees FOTO: Postimees.ee

Tallinna linnast kuulukse sõnumeid, et algamas on ülivõimsa kiirtee ehitus, mis Viimsi alevikku Tallinna linnaga ühendab ja millel nimeks saab «Reidi tee», kuna viimne kui üks Viimsi elanik on pärit tutvuskeskkonnast Rate.ee! 

Tellijale Tellijale

Seda teed mööda saab Viimsi rahvas mugavasti otse Tallinna kesklinna sõita ega pea enam valgusfoori taga passima nagu loll ja igavuse pärast nina seest koledaid kollisid välja sikutama! Seesinane tee-ehitus on Viimsi rahva üliväga rõõmsaks teinud ja otsekui purju pannud suurest vaimustusest, mis väljendub tantsus, laulus ja joodeldamises, milles Viimsi elanikud jo ammust ajast suured meistrid on.

Seevastu Kadrioru põliselanikud, kes seniajani esiisade kombel looduselastena paljalt päevad otsa päikest võtnud Russalka kuju taga koos Lasnamäe rahvaga, nüüd suures mures ja ärevuses oma ilusa kodumaa pärast – kui nüüd kõik need Viimsi ärimehed, advokaadid ja teised edukad endised Kirovi kalurikolhoosi töötajad korraga nende maale tungivad!

15.04.2016 18.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto