Realile köeti Euroliigas Türgi saun

Reali peatreener Pablo Laso vihahoog FOTO: SCANPIX

KORVPALL. Euroliigas kaotas tiitlikaitsja Madridi Real veerandfinaali teise kohtumise Istanbuli Fenerbahcele suurelt 78:100 ja jäi seerias 0:2 kaotusseisu. Avapoolaja võitis Türgi meeskond seejuures lausa 25 punktiga.

Tellijale Tellijale

«Mul polegi selle mängu kohta palju öelda,» tunnistas Reali peatreener Pablo Laso. «Nad mängisid meid avapoolajal üle nii füüsiliselt kui ka mentaalselt. Sisuliselt oli mäng juba 20 minuti järel läbi. Püüdisme veel midagi päästa, kuid vahe oli liiga suur.»

Fenerbahcele tõi Ekpe Udoh 18 punkti, Nikola Kalinic lisas 17 ja Bogdan Bogdanovic viskas 16 punkti. Reali parim oli 15 punktiga Sergio Rodriguez.