Sisukord
Tartu
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (17) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (2) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi (1) Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (5) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi (1) Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (2) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga (1) Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (10) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? (1) Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (1) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Pardid said selga värske võistlusvormi

2 min lugemist
10 000 parti tuleb tänavuseks ralliks valmis seada. Tegutsejate hulgas vasakult esimene lastefondi vabatahtlik Hanna Plato, teine on Laine Ütt, kelle kodus käis laupäeval partide ajamine võistlusvormi. Parte kallab lauale vähihaigete laste vanemate liidu vabatahtlik Siim Juss, tema kõrval toimetavad lastefondi kommunikatsioonijuht Merili Kärner ja vähihaigete laste vanemate liidu vabatahtlik Ulvi Kollom. FOTO: Kristjan Teedema

Laupäeva hommikul oli Soinastes, Laine Üti kodus kummipartide vastuvõtuks ke­set tuba kaks suurt lauda. Nende ümber pidi mahtuma toimetama vähemalt 15 inimest. Puhastusvahendid, noad ja liimipüstol ootasid.

Tellijale

Poole üheteistkümne paiku keerasid väravasse kolm ruumikat sõiduautot, mis olid pungil kümnest tuhandest kollasest linnupojast ehk tänavustest pardiralli osavõtjaist. Pardid olid talvitunud Vändras, sest seal asub pardiralli juhi Ragnar Põllukivi naise vanemate kodu ning seal on käepärast ka tohutu suur lakapealne, kus partidel oli pärast mullust võistuujumist mõnus taheneda.

Nii Laine Ütt kui ka Ragnar ja Piret Põllukivi ning hulk teisi inimesi, kes olid Soinastesse sõitnud, on Eesti vähihaigete laste vanemate liidu liikmed. Kohal olid aga ka Tartu ülikooli kliinikumi lastefondi juht Küllike Saar, kommunikatsioonijuht Merili Kärner ja vabatahtlikud, sest lastefond on tänavu pardirallile kaasa aitamas.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto