Sisukord
Tartu
Postimees
18.04.2016
Eesti Horoskoop Tagakülg Mälumäng Eestlased aitasid Hollandis röövli kinni pidada Vene hävitaja häiris Läänemere kohal USA õhujõudude lennukit Bussipileti hind võib ostukohtades erineda 500 protsenti Korruptsioonikirves endise võrdõigusvoliniku kohal (11) IRLi kristlik ühendus kutsus riiki sekkuma kiriku müüki Väidetav meilikontode lukustaja jäi kohtus õigeks (1) Eesti lühiuudised Isehakanud (trooni)pretendent alustas Tallinna ehituspraht viiakse loodusesse (4) Kergliiklusteel tuleb ratturitel ja jalutajatel üksteisega arvestada Värbaja: töötu peaks hoidama oma teadmisi ja oskusi värskena Male Pommihirm Tartu kesklinnas Majandus Firmaautode leebema maksustamise ideekavand on lõpuks valmis (1) Ukraina tudengid õpivad Eestis e-riiki Eesti on tegemas uudset tööjõuprognoosi (2) Välismaa Zaatari põgenikelaager on Jordaania suuruselt neljas linn Paavst Franciscus väisas Lesbosel põgenikelaagrit Ekspert: põgenikelaagreid tuleb vaadata kui linnu (8) Esileedi kui ekspordiartikkel Arvamus Daniel Pipes: Euroopa tulevikuvisiooni näeme Ceutas ja Melillas (10) Igipõline võitlus, milles kaotaja on alati rattur (3) Andrus Soodla: struktuurse tasakaalu õppetund (10) Aimar Ventsel: lugedes teoloog Peeter Espaki intervjuud… (15) Juhtkiri: ebavõrdsusvolinik Postimees 1991. aastal: lennuõnnetus Harjumaal Urve Eslas: «ma ei ole» - kultuurist välja tõukamisest (5) Raul Eamets: miks ei saa pensionifonde investeerida Eesti ettevõtetesse? (26) Kultuur Kultuuri lühiuudised Jazzkaar elab, nooreneb ja katsetab «Luikede järv»: puhas klassika ilma trikkideta Sport Seim: Rios tuleb tõsta end ribadeks, kasvõi opilauale (2) 30 minutit, mis viisid Eesti vägilased olümpiale Avaringi kaos ja Vene torpeedo mängisid võidu taas Rosbergile (1) Vanameister Kriisa valus hetk Viimased paarkümmend minutit päästsid väärt medali Nurme viibis hetkes, kolmikõdede olümpiatrio sai viimase liikme Tallinn Tallinna uudised Tallinna ehituspraht viiakse loodusesse (4) Tarbija Poed kasutavad ostjate andmeid turunduseks Peakatete hooldamine nõuab kannatlikkust AK Jazzkaar elab, nooreneb ja katsetab Tartu Pommihirm Tartu kesklinnas Klaasi tänav areneb, uus tehas sai nurgakivi Pardid said selga värske võistlusvormi Mart Helme jagas Palal verbaalseid jalahoope (5) Juhtkiri: linn taandub ärihuvide ees (2) Uus häda: mõnes kohas on koolimaja liiga suureks jäänud Muffinitegu pole ealeski nii raske olnud Noorusekultus kui karuteene meile kõigile Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Pardid said selga värske võistlusvormi

2 min lugemist
10 000 parti tuleb tänavuseks ralliks valmis seada. Tegutsejate hulgas vasakult esimene lastefondi vabatahtlik Hanna Plato, teine on Laine Ütt, kelle kodus käis laupäeval partide ajamine võistlusvormi. Parte kallab lauale vähihaigete laste vanemate liidu vabatahtlik Siim Juss, tema kõrval toimetavad lastefondi kommunikatsioonijuht Merili Kärner ja vähihaigete laste vanemate liidu vabatahtlik Ulvi Kollom. FOTO: Kristjan Teedema

Laupäeva hommikul oli Soinastes, Laine Üti kodus kummipartide vastuvõtuks ke­set tuba kaks suurt lauda. Nende ümber pidi mahtuma toimetama vähemalt 15 inimest. Puhastusvahendid, noad ja liimipüstol ootasid.

Tellijale

Poole üheteistkümne paiku keerasid väravasse kolm ruumikat sõiduautot, mis olid pungil kümnest tuhandest kollasest linnupojast ehk tänavustest pardiralli osavõtjaist. Pardid olid talvitunud Vändras, sest seal asub pardiralli juhi Ragnar Põllukivi naise vanemate kodu ning seal on käepärast ka tohutu suur lakapealne, kus partidel oli pärast mullust võistuujumist mõnus taheneda.

Nii Laine Ütt kui ka Ragnar ja Piret Põllukivi ning hulk teisi inimesi, kes olid Soinastesse sõitnud, on Eesti vähihaigete laste vanemate liidu liikmed. Kohal olid aga ka Tartu ülikooli kliinikumi lastefondi juht Küllike Saar, kommunikatsioonijuht Merili Kärner ja vabatahtlikud, sest lastefond on tänavu pardirallile kaasa aitamas.

16.04.2016 19.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto