Sisukord
Uudised
Postimees
18.04.2016
Eesti Tagakülg Mälumäng Eestlased aitasid Hollandis röövli kinni pidada Vene hävitaja häiris Läänemere kohal USA õhujõudude lennukit Bussipileti hind võib ostukohtades erineda 500 protsenti Korruptsioonikirves endise võrdõigusvoliniku kohal (11) IRLi kristlik ühendus kutsus riiki sekkuma kiriku müüki Palju õnne Eesti lühiuudised Isehakanud (trooni)pretendent alustas Tallinna ehituspraht viiakse loodusesse (4) Kergliiklusteel tuleb ratturitel ja jalutajatel üksteisega arvestada Värbaja: töötu peaks hoidama oma teadmisi ja oskusi värskena Horoskoop Väidetav meilikontode lukustaja jäi kohtus õigeks (1) Male Pommihirm Tartu kesklinnas Majandus Firmaautode leebema maksustamise ideekavand on lõpuks valmis (1) Ukraina tudengid õpivad Eestis e-riiki Eesti on tegemas uudset tööjõuprognoosi (2) Välismaa Zaatari põgenikelaager on Jordaania suuruselt neljas linn Paavst Franciscus väisas Lesbosel põgenikelaagrit Ekspert: põgenikelaagreid tuleb vaadata kui linnu (8) Esileedi kui ekspordiartikkel Arvamus Daniel Pipes: Euroopa tulevikuvisiooni näeme Ceutas ja Melillas (10) Igipõline võitlus, milles kaotaja on alati rattur (3) Andrus Soodla: struktuurse tasakaalu õppetund (10) Aimar Ventsel: lugedes teoloog Peeter Espaki intervjuud… (15) Juhtkiri: ebavõrdsusvolinik Postimees 1991. aastal: lennuõnnetus Harjumaal Urve Eslas: «ma ei ole» - kultuurist välja tõukamisest (5) Raul Eamets: miks ei saa pensionifonde investeerida Eesti ettevõtetesse? (26) Kultuur Kultuuri lühiuudised Jazzkaar elab, nooreneb ja katsetab «Luikede järv»: puhas klassika ilma trikkideta Sport Seim: Rios tuleb tõsta end ribadeks, kasvõi opilauale (2) 30 minutit, mis viisid Eesti vägilased olümpiale Avaringi kaos ja Vene torpeedo mängisid võidu taas Rosbergile (1) Vanameister Kriisa valus hetk Viimased paarkümmend minutit päästsid väärt medali Nurme viibis hetkes, kolmikõdede olümpiatrio sai viimase liikme Tallinn Tallinna uudised Tallinna ehituspraht viiakse loodusesse (4) Tarbija Poed kasutavad ostjate andmeid turunduseks Peakatete hooldamine nõuab kannatlikkust AK Jazzkaar elab, nooreneb ja katsetab Tartu Pommihirm Tartu kesklinnas Klaasi tänav areneb, uus tehas sai nurgakivi Pardid said selga värske võistlusvormi Mart Helme jagas Palal verbaalseid jalahoope (5) Juhtkiri: linn taandub ärihuvide ees (2) Uus häda: mõnes kohas on koolimaja liiga suureks jäänud Muffinitegu pole ealeski nii raske olnud Noorusekultus kui karuteene meile kõigile Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Mart Helme jagas Palal verbaalseid jalahoope

4 min lugemist
Kuuskümmend protsenti riigikogu liikmetest on jahukotid, andis Mart Helme Pala kultuurimajja kogunenuile teada. FOTO: Margus Ansu

Möödunud neljapäeva pärastlõuna. Astume fotograafiga Pala kultuurimajja Jõgevamaal, kus kell kaks peaksid kohalike inimestega juttu puhuma järjepanu väiksematesse ja suurematesse skandaalidesse kistud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Mart Helme ning tema kolleeg riigikogust, partei Tartu- ja Jõgevamaa piirkonna esimees Raivo Põldaru.

Tellijale

Kultuurimaja saali saabuvad vaikselt esimesed inimesed. Et on tööpäev, pole uksel tunglevaid rahvahulki näha. Ei ole näha ka noori vihaseid maamehi poe tagant, kes oleks valmis õllepudeli kaika või sõnnikuhargi vastu vahetama, et Eestisse saabuvaid pagulaste masse eemale peletada. Tulijad on suuremalt jaolt rahumeelsed pensionärid, ning kui kõnekoosolek avatuks kuulutatakse, on kuulajaid saalis täpselt kolmkümmend.

Esmalt rõhutab Raivo Põldaru, et EKRE käimasolev kõnekoosolekute sari «Kahekõne rahvaga» kutsuti ellu seetõttu, et saaks inimestega rääkida silmast silma, sest meediasse jõudvat nende ideed kallutatult või nende juttudest välja nopitud üksikute fraasidena.

16.04.2016 19.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto