R, 1.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Klaasi tänav areneb, uus tehas sai nurgakivi

Vilja Kohler
, reporter
Klaasi tänav areneb, uus tehas sai nurgakivi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rand & Tuulberg Grupi nõukogu esimees Aivar Tuulberg (vasakul silindriga) ja nõukogu liige Raivo Rand ning Tartu linnapea Urmas Klaas (vasakul) ja ASi Welement juhatuse liige Lauri Tuulberg panid läinud reedel Ravila tööstuspargis nurgakivi Welemendi uuele puitelementmajade tehasele.
Rand & Tuulberg Grupi nõukogu esimees Aivar Tuulberg (vasakul silindriga) ja nõukogu liige Raivo Rand ning Tartu linnapea Urmas Klaas (vasakul) ja ASi Welement juhatuse liige Lauri Tuulberg panid läinud reedel Ravila tööstuspargis nurgakivi Welemendi uuele puitelementmajade tehasele. Foto: Margus Ansu

Rand & Tuulberg Grupi Welement puitelement-  majade tehase  ehitus on Ravila tööstuspargis käinud nii tempokalt, et 6000-ruutmeetrise hoone nurgakivi panek lükkus kiiremate tööde pärast üha edasi. Reedel andis Welemendi juhatuse liige Lauri Tuulberg nurgakivi panekul teada, et tehase sisustamine algab juulis, töö seal sügisel. 

Tehas valmib sügisel

Baltimaade nüüdisaegsemas puitelementmajade tehases hakatakse kasutama Saksa ette­­võtte Weinmann terviklikku integreeritud tootmisliini.

Tagasi üles