P, 29.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pealinna tänavatelt hakati talvist tolmu maha pesema

Uwe Gnadenteich
, reporter
Pealinna tänavatelt hakati talvist tolmu maha pesema
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kevadise heakorrakuu raames startisid täna Tallinna Kommunaalameti tänavapuhastusmasinad Rannamäe teelt.
Kevadise heakorrakuu raames startisid täna Tallinna Kommunaalameti tänavapuhastusmasinad Rannamäe teelt. Foto: Sander Ilvest

Tallinna kommunaalamet korraldas kevadise heakorrakuu alguse puhul eile tänavapesupäeva, mis sai alguse Rannamäe teelt ja kus osales 13 masinat – 11 pesurit ja kaks vaakumimurit.

Abilinnapea Kalle Klandorf avas survepesuri kraani ja tänavapuhastusmasinate kolonn liikus erinevaid marsruute pidi  kesklinna tänavaid pesema.

Kevadpuhastuse raames koguvad tänavapuhastajad oma puhastuspiirkonna teedelt, parklatest, treppidelt, äärekividelt, teeäärsetelt plaatidelt, eraldusribadelt, piirete alustelt, postide ümbrustest, ühissõidukite peatustest, sildadelt, viaduktidelt ning haljasaladelt kokku ja veavad ära talvised puistematerjalid, pühkmed ja muu prahi. Kui see on tehtud, pestakse teed, tänavad, sillad, viaduktid jms survepesuga puhtaks.

Märksõnad
Tagasi üles