Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pealinna tänavatelt hakati talvist tolmu maha pesema

Kevadise heakorrakuu raames startisid täna Tallinna Kommunaalameti tänavapuhastusmasinad Rannamäe teelt. FOTO: Sander Ilvest

Tallinna kommunaalamet korraldas kevadise heakorrakuu alguse puhul eile tänavapesupäeva, mis sai alguse Rannamäe teelt ja kus osales 13 masinat – 11 pesurit ja kaks vaakumimurit.

Tellijale Tellijale

Abilinnapea Kalle Klandorf avas survepesuri kraani ja tänavapuhastusmasinate kolonn liikus erinevaid marsruute pidi  kesklinna tänavaid pesema.

Kevadpuhastuse raames koguvad tänavapuhastajad oma puhastuspiirkonna teedelt, parklatest, treppidelt, äärekividelt, teeäärsetelt plaatidelt, eraldusribadelt, piirete alustelt, postide ümbrustest, ühissõidukite peatustest, sildadelt, viaduktidelt ning haljasaladelt kokku ja veavad ära talvised puistematerjalid, pühkmed ja muu prahi. Kui see on tehtud, pestakse teed, tänavad, sillad, viaduktid jms survepesuga puhtaks.

18.04.2016 20.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto