Sisukord
Eesti
Postimees
15.02.2020
Eesti Postimehel kaheksa kujundusauhinna kandidaati Eesti Rahva Muuseum muinsuskaitse alla (2) Kodu panti – rikkus paistab (5) Majandus Stockmann hakkab jalgu alla saama LHV päästis konkurendi aktsionärid plindrist Merko vähendab järsult dividende TS Laevad kavandab uue parvlaeva ostu, rahvas tahab silda (8) Välismaa Postimees Müncheni julgeolekukonverentsil: Vene rünnaku võimalust võetakse realistlikult (19) Renzi ja Di Maio lammutavad Itaalia valitsust (1) Aasias vahetati valentinipäevaõrnusi näomaski varjus Arvamus Juhtkiri: korralagedus taksonduses (2) Herman Kelomees: Kaja, nii ei saa rallit sõita! (8) Köidete kaupa vaimuvara Poliitilisest pärandist loobuja Ida-Aasia imemees Luba kartmatult kihutada (2) Kultuur Digikultuur. Digitaalse ajalookultuuri sünd (2) Sport Kas Evansi närv ja auto peavad vastu? Mart Soidro kolumn: vesine värk Oja ja Talihärm punktikohal Esimene Eesti mäesuusataja pääseb MK-sarja Saaremaa võrkpallurid teenisid matši täieliku tippklubiga Kliima Üheksa kliimamurrangut, mida tagasi pöörata ei saa (5) AK Soomeugrilase minapilt ja vallutaja pilk (2) Digikultuur. Digitaalse ajalookultuuri sünd (2) NÄDALA PLAAT: Lill ühes, nuga teises käes Aja auk. Laulame keha elektrilist Juurikas. Kiri Stenbocki majast Juurikas. Millest mõelda seksi ajal? Juurikas. Viimane veerg Arter Toomas Sulling: Osa soomlasi pidas seda häbiplekiks, et Soome inimene tuleb meile operatsioonile (7) Kuidas pimedad näeksid teatrit ja kurdid kuuleks laulupidu? Viimnepäev (2) Appi, huntide pealetung! Kas varsti lapsed neil hambus? (13) Roosa, pikajalgne Bob äratab südametunnistusi Antarktika 200 – värske peatükk Eesti mereajaloos ehk albatrossitiibadega suitsupääsukesed (1) Priit Pullerits: kus ja millega «Talve» film eksib? (5) Vastlasupp läheb aina rohelisemaks ja kergemaks (3) Pittsburgh – teras, ketšup ja Andy Warhol Otse silmapiirini ja siis paremale. Helsingi motomessist, ja mitte üksnes mootorratturitele Stiilne viis hulluks minna Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vietnamlane reisib enne pagasiruumis Euroopasse kui jääb kodumaale

2 min lugemist

Uudis Eesti piiril kinnipeetud inimkaubitsejatest, kelle laadung oli 11 vietnamlast, ei ole esimene omasuguste seast. Pea iga eurooplane on teadlik asjaoludest, mis sunnivad süürlasi võtma ette ohtlikke reise, et maabuda Euroopas ja siin asüüli taotleda. Põhjused, miks võtta ette sarnane reis Vietnamist, ei ole aga nii üldlevinud.

Tellijale

Vietnami Sotsialistlik Vabariik on koos Hiina, Kuuba ja Laosega üks vähestest järelejäänud üheparteilise valitsusega sotsialistlikest riikidest, mis ametlikult tunnustavad kommunismi kui oma riiklikku poliitikat. Praegune konstitutsioon sätestab Vietnami Kommunistliku Partei ülemuslikkuse riigi valitsemises, poliitikas ja ühiskonnas. Olenemata ebademokraatlikust riigikorrast, on Vietnami majandus nagu Hiinaski, arenenud suuresti kapitalistlikuks. Vietnami eesmärgiks on saada aastaks 2020 arenenud riigiks.

The Economisti andmetel ennustatakse Vietnamile koos Myanmari, Kambodža ja Laosega jätkuvat kõrget 6,5-protsendilist majanduskasvu järgnevaks 15 aastaks. Vietnami nimetatakse ka üheks kuumemaks kohaks, kuhu Aasias investeerida.

14.02.2020 16.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto