Sisukord
Eesti
Postimees
20.04.2016
Eesti Klandorf näeb presidendikandidaadina ainult Savisaart (7) Palju õnne Dilbert Horoskoop Male Tagakülg Mälumäng Ida-Viru gäng tõi Eestisse poolsada vietnamlast Vietnamlane reisib enne pagasiruumis Euroopasse kui jääb kodumaale Esikülg 20. aprill Miks politsei Viljandis ust enne tulistamist maha ei murdnud Ott Lumi: Kallase ärritumine räägib kohanemisraskustest Tallinna linn lõpetas töölepingu Priit Kutseriga Venemaale ei tohi jätta arusaama, et ta võib muretult tegutseda Majandus Majanduse lühiuudised Jagamismajanduse eelnõu läbis 25 poolthäälega esimese lugemise USA üks kuulsamaid idufirmasid sattus kriminaaluurimise alla (2) Raudteejuht Sulev Loo: transiidiäri võib kaduda mõne päevaga (33) Kaks juhti, kaks protesti, üks töö (6) Välismaa Süüria põgeniknaiste saatus: piinamine, vägistamine ja orjus (1) Euroopa Liidust lahkumine teeks brittide rahakoti õhemaks Vietnamlane reisib enne pagasiruumis Euroopasse kui jääb kodumaale Saksa koomik, kes solvas Erdoğani Venemaa piiriprovokatsioonid kuulutavad ette halba Pagulasi kõntsaks nimetanud pegidalane astus kohtu ette (1) Välismaa lühiuudised Maavärina vastu kaitseb kvaliteet Arvamus Kerstin Meresma: Brexit kui inglaste soov olla eriline (6) Ahto Lobjakas: presidendikandidaatide vampiiripäevitus (1) Erika Rosimannus: veel kord Rain Rosimannusest (26) Veebikommid (1) Juhtkiri: nõrkuste tundmisest usutava heidutuseni Postimees 1991. aastal: teotati Jaan Tõnissoni (1) Liisa Oviir: riigihanked tuleb rakendada innovatsiooni veduriks Mart Raudsaar: ma mäletan, seega olen olemas (2) Kultuur Sotsialistlik britpop otse pangahoones Sümfooniakontsert, mis lõppes ekstaasis Sport Järvi: jõusaalis lihaste pumpamine on sama tähtis kui tippsport (1) Jaht Jose Mourinhole jätkub Uus Citroën lubab rallimaailma tuua legendaarse B-rühma ajastu hõngu Tujutu tiitlikaitsja kaduma läinud enesekindlus Lühikese jutuga saarlasel on käsil elu parim hooaeg Tarbija Plaaster iga pisimure jaoks Tartu VIHMAS JA PÄIKESES: sõdurid panid uue lipu lehvima Piimaring ergutab laua tagant tõusma Linna üürimajadele koidab põhjalik remont (5) Lastekunstikoolis näeb igas laadis akvarelli Võidukavandis kasvab IT-keskus kokku pargiga Meelelahutus Koomiks Sudoku
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Vietnamlane reisib enne pagasiruumis Euroopasse kui jääb kodumaale

2 min lugemist

Uudis Eesti piiril kinnipeetud inimkaubitsejatest, kelle laadung oli 11 vietnamlast, ei ole esimene omasuguste seast. Pea iga eurooplane on teadlik asjaoludest, mis sunnivad süürlasi võtma ette ohtlikke reise, et maabuda Euroopas ja siin asüüli taotleda. Põhjused, miks võtta ette sarnane reis Vietnamist, ei ole aga nii üldlevinud.

Tellijale

Vietnami Sotsialistlik Vabariik on koos Hiina, Kuuba ja Laosega üks vähestest järelejäänud üheparteilise valitsusega sotsialistlikest riikidest, mis ametlikult tunnustavad kommunismi kui oma riiklikku poliitikat. Praegune konstitutsioon sätestab Vietnami Kommunistliku Partei ülemuslikkuse riigi valitsemises, poliitikas ja ühiskonnas. Olenemata ebademokraatlikust riigikorrast, on Vietnami majandus nagu Hiinaski, arenenud suuresti kapitalistlikuks. Vietnami eesmärgiks on saada aastaks 2020 arenenud riigiks.

The Economisti andmetel ennustatakse Vietnamile koos Myanmari, Kambodža ja Laosega jätkuvat kõrget 6,5-protsendilist majanduskasvu järgnevaks 15 aastaks. Vietnami nimetatakse ka üheks kuumemaks kohaks, kuhu Aasias investeerida.

19.04.2016 21.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto