Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.04.2016
Eesti Klandorf näeb presidendikandidaadina ainult Savisaart (7) Palju õnne Dilbert Horoskoop Male Tagakülg Mälumäng Ida-Viru gäng tõi Eestisse poolsada vietnamlast Vietnamlane reisib enne pagasiruumis Euroopasse kui jääb kodumaale Esikülg 20. aprill Miks politsei Viljandis ust enne tulistamist maha ei murdnud Ott Lumi: Kallase ärritumine räägib kohanemisraskustest Tallinna linn lõpetas töölepingu Priit Kutseriga Venemaale ei tohi jätta arusaama, et ta võib muretult tegutseda Majandus Majanduse lühiuudised Jagamismajanduse eelnõu läbis 25 poolthäälega esimese lugemise USA üks kuulsamaid idufirmasid sattus kriminaaluurimise alla (2) Raudteejuht Sulev Loo: transiidiäri võib kaduda mõne päevaga (33) Kaks juhti, kaks protesti, üks töö (6) Välismaa Süüria põgeniknaiste saatus: piinamine, vägistamine ja orjus (1) Euroopa Liidust lahkumine teeks brittide rahakoti õhemaks Vietnamlane reisib enne pagasiruumis Euroopasse kui jääb kodumaale Saksa koomik, kes solvas Erdoğani Venemaa piiriprovokatsioonid kuulutavad ette halba Pagulasi kõntsaks nimetanud pegidalane astus kohtu ette (1) Välismaa lühiuudised Maavärina vastu kaitseb kvaliteet Arvamus Kerstin Meresma: Brexit kui inglaste soov olla eriline (6) Ahto Lobjakas: presidendikandidaatide vampiiripäevitus (1) Erika Rosimannus: veel kord Rain Rosimannusest (26) Veebikommid (1) Juhtkiri: nõrkuste tundmisest usutava heidutuseni Postimees 1991. aastal: teotati Jaan Tõnissoni (1) Liisa Oviir: riigihanked tuleb rakendada innovatsiooni veduriks Mart Raudsaar: ma mäletan, seega olen olemas (2) Kultuur Sotsialistlik britpop otse pangahoones Sümfooniakontsert, mis lõppes ekstaasis Sport Järvi: jõusaalis lihaste pumpamine on sama tähtis kui tippsport (1) Jaht Jose Mourinhole jätkub Uus Citroën lubab rallimaailma tuua legendaarse B-rühma ajastu hõngu Tujutu tiitlikaitsja kaduma läinud enesekindlus Lühikese jutuga saarlasel on käsil elu parim hooaeg Tarbija Plaaster iga pisimure jaoks Tartu VIHMAS JA PÄIKESES: sõdurid panid uue lipu lehvima Piimaring ergutab laua tagant tõusma Linna üürimajadele koidab põhjalik remont (5) Lastekunstikoolis näeb igas laadis akvarelli Võidukavandis kasvab IT-keskus kokku pargiga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Klandorf näeb presidendikandidaadina ainult Savisaart

8 min lugemist
Kalle Klandorf püüab erakonna ühe vihmavarju alla mahutada. FOTO: Sander Ilvest

Abilinnapea Kalle Klandorf räägib Postimehele, kuidas nad käisid Savisaarele erakonna erinevate poolte lepitamisest kõnelemas ning avab erakonnas praegu toimuvat laiemalt.

Tellijale Tellijale

-Samas kui te Hundisilmal käisite ja oma pakkumise tegite, siis kuulu järgi ei olnud Savisaar abilinnapeade initsiatiivi peale ülearu õnnelik.

Õnnelik või mitte – ei oska öelda. Iga asi nõuab arutamist. Savisaar on väga tunnustatud läbirääkija ja strateeg. Kuuma suppi kohe ei sööda. Ta ootas veidi, lasi kirgedel lahtuda, kaalus meie ettepanekud läbi ja valis selle tee, et on vaja hakata fraktsiooni kahe poole vahel lepitust otsima. Kui seda ei juhtuks, kanduks kaklus varem või hiljem pealinna. Praegu suutsime sellele piiri panna.

19.04.2016 21.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto