Sisukord
Välisuudised
Tänane leht
22.04.2016
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kallasele sobib, kui kõrged kohad on Reformierakonna käes Tagakülg Sajad maksuvõlglased lähevad Panama kaudu ühishauda Omniva töötaja sokutas metsa alla autotäie reklaamlehti (5) Terras on veendunud, et NATO suurendab kohalolekut Baltimaades Erki Savisaar jäi plagiaadiga vahele (16) Estoonlased jooksid võidu Majandus Majanduse lühiuudised Nopri üritab kasemahlatooteid müüa Kesk-Euroopas Idufirmade kauplemisplatvorm alustas tööd Sajad maksuvõlglased lähevad Panama kaudu ühishauda Telia klientidele avanevad mobiilimakse võimalused Majandusminister Michal liidab raudtee ja sadama üheks haldusfirmaks (1) LHV plaan eelistada pensionifondide kliente võib olla seadusega vastuolus Välismaa India tiigrid annavad tulevikulootust Ukraina nendib Savtšenko vabastamise asjas edenemist Kätlemisest keeldumine seadis ohtu kodakondsuse Hijabi toetusüritust saatis sotsiaalmeedias irvitamine (13) Tiigripeenis ja karusapp ehk Hiina looduskaitse eripärad Uued näod dollarikupüüridel Arvamus Edgar Savisaar: mida ütles Ansip oma intervjuus tegelikult (7) Päeva karikatuur Henrik Roonemaa: idufirma «Russkii mir» tahab maailma vallutada (1) Peep Pahv: kaklus on läbi, EOK-l on aeg tegutseda Juhtkiri: ometi kord pärisreform? Postimees 1892. aastal: «naesterahva küsimusest» Kalle Voolaid: mis aitas jõumees Lurichi tippu? Kaire Uusen: palgalõhest teistmoodi pilguga (4) Kultuur Jaanus Samma ooperlik mälutöö (2) Kultuuri lühiuudised vol2 Kultuuri lühiuudised Mõhk ja Tölpa Belgia metsades Sport Spordi lühiuudised Tänak ja Ogier püüavad Argentina needust murda Ametisse asusid Eesti legend ja Soome spetsialist Sõõrumaa: Seal, kus Sõõrumaa käe külge paneb, on alati muutused Sõber rikkus Raplas oma juubeliplaanid Tallinn Omniva töötaja sokutas metsa alla autotäie reklaamlehti (5) Omanikud ei taha süstlavahetuspunktile ruume üürida Tarbija Unustamatud matused Sulawesil Nirvana, Gizmo ja Hello Kitty ühe katuse all Tartu Teele, ainulaadne peksusüsteem, pull – kõik ühest kohast Arhitektid pöörasid lasteaiad pea peale Nostalgia on hea, aga muuseumis ei taha elada Bussipeatusi valgustab päike Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tiigripeenis ja karusapp ehk Hiina looduskaitse eripärad

2 min lugemist
FOTO: © GRAPHIC NEWS

Tiigril on traditsioonilises Hiina mütoloogias alati olnud suur roll – teda peetakse loomade kuningaks, kavaluse ja õnne sümboliks. Kuid isase tiigri suguelund on hinnatud kaup ka tänapäeval. Väidetavalt annab vägeva looma meheau manustamine patsiendile edasi nii kiskja energiat kui ka seksuaalset võimekust. 

Tellijale Tellijale

Hiina retseptivaramus on suisa söök nimega «tiigripeenisesupp» (hu bian tang), mida peetakse tänu põhilise tooraine haruldusele eriliselt eksklusiivseks roaks.

Eelmise aasta hakul pandi riigi lõunaosas Guangxi provintsis 13 aastaks vangi keegi rikas ärimees. Ta oli smugeldajate kaudu soetanud endale kolm tiigrit, nad tapnud (ühe kuuldavasti elektrišokiga) ning söönud ära nende peenised. Hiina riikliku uudisagentuuri Xinhua andmeil kaebas mees küll otsuse peale, kuid kohus lükkas tema taotluse tagasi.

Ülejäänud tiigriliha andnud Xu oma sõpradele, lugedes veel peale sõnad: kui keegi küsib, siis on see veise-, hobuse- või kassiliha.

21.04.2016 23.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto