Sisukord
Intervjuu
Postimees
22.04.2016
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kallasele sobib, kui kõrged kohad on Reformierakonna käes Tagakülg Sajad maksuvõlglased lähevad Panama kaudu ühishauda Omniva töötaja sokutas metsa alla autotäie reklaamlehti (5) Terras on veendunud, et NATO suurendab kohalolekut Baltimaades Erki Savisaar jäi plagiaadiga vahele (16) Estoonlased jooksid võidu Majandus Majanduse lühiuudised Nopri üritab kasemahlatooteid müüa Kesk-Euroopas Idufirmade kauplemisplatvorm alustas tööd Sajad maksuvõlglased lähevad Panama kaudu ühishauda Telia klientidele avanevad mobiilimakse võimalused Majandusminister Michal liidab raudtee ja sadama üheks haldusfirmaks (1) LHV plaan eelistada pensionifondide kliente võib olla seadusega vastuolus Välismaa India tiigrid annavad tulevikulootust Ukraina nendib Savtšenko vabastamise asjas edenemist Kätlemisest keeldumine seadis ohtu kodakondsuse Hijabi toetusüritust saatis sotsiaalmeedias irvitamine (13) Tiigripeenis ja karusapp ehk Hiina looduskaitse eripärad Uued näod dollarikupüüridel Arvamus Edgar Savisaar: mida ütles Ansip oma intervjuus tegelikult (7) Päeva karikatuur Henrik Roonemaa: idufirma «Russkii mir» tahab maailma vallutada (1) Peep Pahv: kaklus on läbi, EOK-l on aeg tegutseda Juhtkiri: ometi kord pärisreform? Postimees 1892. aastal: «naesterahva küsimusest» Kalle Voolaid: mis aitas jõumees Lurichi tippu? Kaire Uusen: palgalõhest teistmoodi pilguga (4) Kultuur Jaanus Samma ooperlik mälutöö (2) Kultuuri lühiuudised vol2 Kultuuri lühiuudised Mõhk ja Tölpa Belgia metsades Sport Spordi lühiuudised Tänak ja Ogier püüavad Argentina needust murda Ametisse asusid Eesti legend ja Soome spetsialist Sõõrumaa: Seal, kus Sõõrumaa käe külge paneb, on alati muutused Sõber rikkus Raplas oma juubeliplaanid Tallinn Omniva töötaja sokutas metsa alla autotäie reklaamlehti (5) Omanikud ei taha süstlavahetuspunktile ruume üürida Tarbija Unustamatud matused Sulawesil Nirvana, Gizmo ja Hello Kitty ühe katuse all Tartu Teele, ainulaadne peksusüsteem, pull – kõik ühest kohast Arhitektid pöörasid lasteaiad pea peale Nostalgia on hea, aga muuseumis ei taha elada Bussipeatusi valgustab päike Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nostalgia on hea, aga muuseumis ei taha elada

7 min lugemist
Supilinna kiige ehitamisega oli palju jama, aga nii tore, et see on, kiidab supilinlane ja Supilinna seltsi üks eest­vedajaid Aliis Liin. Külakiik on Kartuli tänava platsil, kus on homme Supilinna päevade kese. FOTO: Margus Ansu

Kappi teate? küsib Aliis Liin Herne poe juures, kus plangu küljes on kapp kirjaga «Tänavaraamatukogu». Sellega oli üksvahe igavene jama, sest raamatuid viidi ära rohkem, kui supilinlased neid sinna panna jõudsid. Igaüks võib raamatu laenata, igaüks võib raamatuid kappi tuua. Selle mõtles välja ja tegi ära Oskar Post, Härma gümnaasiumi õpilane.

Tellijale Tellijale

«Saiasahvrit teate?» küsib Liin mõne hetke pärast. See sai hoo sisse avatud hoovide päevalt, mis sellel aastal on Supilinna päevade kavas pühapäeval. Hea võimalus näha, kuidas Supilinnas elu käib.

Aliis Liin on olnud Supilinna seltsi tegus liige viimased viisteist aastat, umbes sama kaua kui ta on Supilinnas elanud.

21.04.2016 23.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto