Sisukord
Sport
Postimees
25.04.2016
Eesti Särades ereda leegina, põletas Alo iseend Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Libatreenerid saavad karistamatult tegutseda (11) Palju õnne Postimehe paberleht puhkeb õitsele Vabaduse väljakul rokiti veteranide auks Tuumakatastroofi jälgede kustutamine võtab aastakümneid Kümned lennud põleva reaktori kohale Tšornobõli veteranid Eestis Kaljurand on valmis riigipeaks kandideerima (1) Keskerakonda toetab vaid seitse protsenti eestlastest (1) Majandus Majanduse lühiuudised Ettevõtlussaadik Oviir usub, et Ida-Virumaad annab veel päästa (4) Baltika on Milderite käest ära libisemas (2) Hispaania saar lõi ainulaadse elektrijaama Välismaa Obama saabus sakslasi veenma Välismaa lühiuudised Hollandi ajakirjanik vahistati Türgis presidendi solvamise eest Makedoonlased elavad oma ängi välja värvi loopides KOHALIK VAADE: mis on hollandlastel Ukraina vastu? (1) Austria presidendivalimiste esimese vooru võitis paremäärmuslane Arvamus Maaja Vadi: meie igapäevast viisakust anna meile tänapäev (1) Indrek Jääts: assimileerumise kiituseks (7) Lugejate kirjad: seisukohti presidendivalimistest Päeva karikatuur Tõnis Oja: ajupesu nimega Eesti kapital (4) Postimees 1938. aastal: 65 häält Pätsi poolt Juhtkiri: Euroopa vajab rändekriisi lahendamiseks ühtsust (4) Lea Danilson-Järg: lastest loobumise lõpetab õiglane maksustamine, mitte toetused (42) Kultuur Särades ereda leegina, põletas Alo iseend Track on, aga kuhu jääb boonus? Valges kampsikus kiretu koduporno Mida arvab filmist «Bonus track» Postimehe žürii? Sport Spordi lühiuudised Kangerti võidud tulid õigel ajal Tänak andis vanade rehvidega tormihoiatuse Vassiljevi plaanist kinni pidades sunniti Pärnu saal vaikseks Peep Pahv: sportlikult tugev ja vajalik, kuid arusaamatult ebapopulaarne võistlus Pronksine Minaškin püüdis kaks kärbest ühe hoobiga Hokimeeste rahulolu ja hingekripeldus Ujumise EMile sõidab 24 Eesti sportlast Tarbija Kõik mobiilsideoperaatorid peale Telia tõstsid 1. maist hinda Supermarketid üllatavad sünnipäeval Valgutooted trügivad poelettidele Tartu Tudengipäevad ootavad linnarahvast Üle tuhande tartlase läheb tänasest heakorratalgutele Koondamine lõpetas valvemenetleja öötöö (1) Juhtkiri: maksumaksja ei ela õhulossis (2) Ivi Drikkit: milleks Madruse tänav ehk Tugevam võiks alla anda (2) Piraajadega supelnud bioloogid uurisid toiduahelat Juuksurikool tähistab juubelit: poolsada aastat kammi ja kääridega (1) Noored teadlased panevad õpilased proovile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ujumise EMile sõidab 24 Eesti sportlast

2 min lugemist
Baltimaade meistrivõistlused ujumises FOTO: Kert Saarma

UJUMINE. Nädalavahetusel peeti Tallinnas ujumise Balti meistrivõistlused, mis tõid Euroopa meistrivõistlusteks valmistuva koondise nimekirja kolm uut nime. Nüüdseks on tiitlivõistlusele sõitva koondise nimekiri lukus ning mais minnakse Inglismaale koguni 24 ujujaga.

Tellijale Tellijale

Kalev Spa 50 meetri basseinis peetud Balti meistrivõistlused olid meie koondisele edukad: Eesti suutis üldarvestuses jätta esikoha koju ning mis peamine, Londoni EMile sõitev koondis sai juurde kolm võistlejat. Nimelt täitsid EMi B-normi naistest Margaret Markvardt ja meestest Andri Aedma ning Arkadi Kalinovski. «Mul on hea meel, et need kolm sportlast, kellel veel ei olnud normi täidetud ja kes olid nii-öelda ääre peal, said sellega ikka hakkama. Aedma ja Markvardti kohta lootsime, et nad teevad oma ära, aga Kalinovski tuli küll üllatusena,» rääkis võistluste järel koondise peatreener Riho Aljand.

Tema sõnul on praegu raske öelda, millises vormis koondise liikmed on, sest igaühel on olnud eraldi treeningplaan ning seega ollaksegi veidi erinevates kohtades. «Eks paljud on veel tugevatest laagritest augus, näiteks need, kes on tulnud alles mägedest alla. Põhiline on see, et ma ei mäleta, millal Eesti oleks EMil nii suure koondisega käinud. Võib jääda väga-väga rahule, et meil on nii palju sportlasi, kes suudavad rahvusvahelistel võistlustel sellist taset näidata,» jäi Aljand nüüd lõplikult paika saanud koondisega igati rahule.

23.04.2016 26.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto