Sisukord
Eesti
Postimees
27.04.2016
Eesti Vene lennuäss: lennunduses on Raivo Susi elu mõte (2) Kohus andis vaidluses baaride öiste müügipiirangute üle õiguse Tallinnale Võimuliit püüab koondada jõude Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Rahakoer tunneb Šveitsi frangid nagu niuhti ära Esikülg 27. aprill Valitsus arutab firmajuhtidele töötuskindlustuse taastamist Vähe vaatajaid, küllaga arvajaid (5) Kriisiõppusel harjutati laste päästmist põlevast haiglast Majandus Euroopa idandab Facebooki ja Samsungi vahele oma hiidusid Mitsubishi on veerand sajandit kütusekulunäitajaid võltsinud Majanduse lühiuudised Pärnu magab maha esimese ristluslaeva täie turiste Väiksemad turismifirmad satuvad löögi alla (1) Välismaa Vene lennuäss: lennunduses on Raivo Susi elu mõte (2) KOHALIK VAADE. NATO Varssavi tippkohtumine Poolale: lootused või soovmõtlemine Hiina plaanib maineparanduskampaaniat Lõuna-Hiina mere saarte sõjaline kasutamine põhjustab rahvusvahelist pahameelt Makedoonia «värviline revolutsioon» Süüdistus: briti meedia levitab Vene propagandat (4) Arvamus Sergei Metlev: peatagem hullunud karistusprinter (3) Ivar Raig: kuidas valida presidenti? (2) Kadri Hansalu: ega tulevik taeva jää (1) Lugejate kirjad Postimees 1996. aastal: president Lennart Meri eiras seadust Juhtkiri: munitsipaal-Bollywood Erkki Bahovski: miks teatas USA, et NATO lähiaastatel ei laiene? (1) Kultuur Jutuvestja, võlur ja poeet See oli nagu üks teine maailm Demokraatia õppetunnid ühisköögis Zemani puhul saab ka näiliselt võimatu võimalikuks Kultuuri lühiuudiseid Sport Spordi lühiuudised Enesekriitiline Sõber: tuleb endale peeglist otsa vaadata Eesti parim judoka alaliidu toetusesse ei usu (2) Enesekindlus: kust seda saab? Tarbija Pesupulbri söömine võinuks beebile lõppeda traagiliselt (3) AK Kultuuri lühiuudiseid Tartu Linn palkas firma Raadit rookima Päikselised laulud soojendasid vihmast pidu Palavik, väsimus, köha – kas vähk? (2) Pargi sauna tagant tõusid ehmatavad leegid Vana hea karikatuur kogub näitusel elujõudu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Valitsus arutab firmajuhtidele töötuskindlustuse taastamist

1 min lugemist
Töötukassa FOTO: Toomas Huik/Postimees

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski (SDE) on valitsusele esitanud kava, mis taastaks ettevõtete juhatuse liikmete võimaluse ennast töötuna arvele võtta, kui nad ei saa juhatuses olemise eest tasu.

Tellijale Tellijale

Ossinovski kava järgi oleks ettevõtte juhatuse liikmel võimalik end töötuna arvele võtta, kui ta ettvõtte juhtimise eest raha ei saa ja tema eest on viimase 12 kuu jooksul vähemalt 180 tööpäeva põhjal makse tasutud. Samamoodi oleks võimalik füüsilisest isikust ettevõtjal (FIE) end töötuks registreerida, kui ta ettevõtlus on peatatud ja ta on viimase 12 kuu jooksul vähemalt 180 päeva tööd teinud.

«Valitsusel on kavas seda teemat kabinetiistungil lähiajal arutada,» ütles sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunik Jana Rosenfeld. Sotsiaalministeeriumi arvutuste järgi läheks selline töötuskindlustuse taastamine maksma kaheksa kuni kümme miljonit eurot aastas.

26.04.2016 28.04.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto