Sisukord
Arvamus
Postimees
30.04.2016
Eesti Kõva koorega Maasikas Mälumäng Medalimees kõige kiuste Horoskoop Male Albaanlaste tavaõigus sunnib perekonna au taastama verd valades Dilbert Toonekurepaar punus pesa katlamaja suitseva korstna otsa Meri õgib Kakumäe poolsaart (5) Eesti lühiuudised Tallede sündimise kõrgaeg Tagakülg Linter kummitab jälle (26) Kosovlane põgenes vendeta eest Eestisse (13) Aktsioon võiks ühiskonna lepitada (9) Palju õnne Majandus Ohtlik ehituskivi (1) Superkondensaatorite looja liigub käsitöölt masstootmisele Kahtlased elektrijuhtmed teevad uusehitised tuleohtlikuks (2) Majanduse lühiuudised Kritseldusest tuumajaama A4-paberile sündisid kõrgtehnoloogilised nutipoid Välismaa Moskva kaaperdas siberlaste südamest tulnud «Surematu polgu» (5) Kõva koorega Maasikas Pool sajandit vaba liikumist sai lõpu Linter kummitab jälle (26) Trumpi välispoliitika: elagu Ameerika ja elagu Putin (12) Taani-Rootsi piirikontroll tekitab kohalikes ebakindlust Arvamus Plahvatav pastakas Andres Reimer: ehitusjärelevalve vajab kolakat Ohtlik ehituskivi (1) Viivi Luik: allaheitmise talumatu kergus (6) Juhtkiri: kas tüli valitsuses on tõsine? (1) Kõva koorega Maasikas Postimees 1991. aastal: Soome toll kavatseb kõik viinad ära võtta Medalimees kõige kiuste Peeter Langovitsi tagasivaade: töörahva püha 100 Päeva karikatuur Heidi Reinson: 176 491 e-valijat eksisid. Nagu tavaliselt (28) Kultuur Psühhedeelne rulataja sõidab kõigel ja kõigega Luulehetk – hetk luules Aeg annab tüdimust Lagunemise esteetika Kohtumine autoriga Nädala plaat. Uni ees, nägu järel Literatuursed õukonnaintriigid Aja auk. Kenderil oli õigus Sport Medalimees kõige kiuste 80-aastane spordimees on läbinud üle 200 triatloni Rakvere sõit Ameerika mägedel lõppes pronksiselt Vigastused segavad soosikuid, kuid üllatusi pole oodata NBAs ei saa vigastustest üle ega ümber Tallinn Meri õgib Kakumäe poolsaart (5) AK Kohtumine autoriga Viivi Luik: allaheitmise talumatu kergus (6) Urmas Paet ärkas talveunest Nädala plaat. Uni ees, nägu järel Mängu juhib Siim Kallas Küsimused lollide klubile Teeme rahval tuju paremaks Poliitilised suudlused: Brežnevi «troinoist» Obama ja Merkelini Aja auk. Kenderil oli õigus Arter Kaasana Kadriorgu (1) Kuni eksisteerivad superkangelased, on sõda vältimatu Õige toit annab kehale löögivalmiduse Selg ees 100 km – Võhandu maraton 2016 Marko Reikop: saame kokku* Vanast maamajast saab toreda suvila vaid visa hing Indiaanipealik, kes ihkas Kuule (2) Fabrik – Kalamaja hästi hoitud aare Trendihoiatus: stressis teksa! Kolks ja kolks ehk Pimetennis Ärge jookske end sandiks! (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Marko Reikop: saame kokku*

3 min lugemist
Marko Reikop. FOTO: Liis Treimann

Kui aastavahetusel Tais Jomtieni rannal päikest võtsime, küsis kõrval ristsõnu lahendada püüdev võõras mees, kas ta võib arvata, mis keelt me omavahel räägime, ja pakkus, et eesti. Ta oli Islandilt. Lihtne oli talle öelda, et Euroopas on ainult kolm riiki, kus ma veel käinud pole: Moldova, Iirimaa ja Island, aga kuhu kindlasti kavatsen minna. Ta kutsus lahkelt külla ja mina lubasin lahkelt minna. Sellega jutt lõppes. Millegipärast otsustasin lisada, et ma loodan, et Island võidab sel aastal Eurovisiooni lauluvõistluse. Pidin talle selgitama, et olen Eurovisiooni telekommentaator. Ta ütles, et tema on ka. Ta nimi on Felix.

Tellijale

Järgmisel nädala lõpus põrutangi mõneks päevaks laevaga Stockholmi Eurovisioonile ja on ülimalt tõenäoline, et saame Felixiga taas kokku. Kuigi sama tõenäoline on, et ei saa, sest ilmselt jõuan ma enne tagasi tulla, kui tema üldse kohale jõuab, sest juba kaheksandat aastat kommenteerin ma seda ETV stuudiost Tallinnas.

Minu lemmiktegelane on aga üks Türgist (võib-olla ka Bosniast ja Hertsegoviinast) pärit kommentaatorite tehnilise toe mees, kellel on alati ülevoolavalt hea meel mind taas kohata. Mul puudub igasugune aim, miks peaks tal nii hea meel olema mind näha, sest ma vajan väga minimalistlikult (täpsemalt öeldes üldse mitte) tema käest tehnilist tuge, kuna mind pole sel ajal kohalgi. Võimalik, et sellepärast tal ongi nii hea meel.

29.04.2016 02.05.2016
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto