R, 24.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

HÕFF koostöös Postimehega: Eesti oma õudusfilmid

Aarne Seppel
, ajakirjanik
HÕFF koostöös Postimehega: Eesti oma õudusfilmid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
«Uudishimu tapab»
«Uudishimu tapab» Foto: Kaader filmist

Koostöös Haapsalu õudusfilmide festivaliga (HÕFF) näitab Postimees sel nädalavahetuse verdtarretavaid, pinget kruvivaid Eesti oma õudseid lühifilme.

«Armastus kahe karbi antibiootikumide eest» (2014, režissöör Rein Zobel). Postapokalüptilises maailmas uurib teadlane Robert maailma hävitanud viirust. Kui talle uurimisobjektiks müüdud laip osutub kunagiseks armastatuks, tekib teadlases konflikt tähtsa uurimistöö ja ammuse mälestuse vahel. Põhineb Charles Bukowski novellil «Armastus $17.50 eest».

«Uudishimu tapab» (2012, režissöör Sander Maran). 10-aastane poiss on lummatud keemikust isa salapärasest töökohvrist ja otsustab salaja selle sisuga mängida. Üks asi viib teiseni ja lõpuks ründab poisi lemmikloom rott pereliikmeid.

«Ruubiku kuubiku õudus» (2012, režissöör Sander Maran). Hääletaja kohtub maanteel kurja Ruubiku kuubikuga...

«Elas kord» (2015, režissöör Maria Reinup). Grupp noori otsib klassiekskursioonil tormi käest mahajäetud majas varju. Maja on aga täis kõhedust ja ebameeldivaid üllatusi. Meeldiva varjupaiga asemel leiavad noored end väljapääsmatust olukorrast ning peavad leidma vastuse küsimusele, kes või mis nende hirmudega õieti mängib.

Postimehe tellijad saavad Postimehe Kino filme vaadata tasuta. Selleks peab olema Postimees Plussi konto, mis on seotud paberlehe tellimusega.

+ Postimehe Kino saavad vaadata ka Postimees Plussi tellijad ja päevapileti ostjad.

 

Märksõnad
Tagasi üles