Sisukord
Kultuur
Tänane leht
30.04.2016
Eesti Mälumäng Medalimees kõige kiuste Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Toonekurepaar punus pesa katlamaja suitseva korstna otsa Albaanlaste tavaõigus sunnib perekonna au taastama verd valades Eesti lühiuudised Tallede sündimise kõrgaeg Tagakülg Linter kummitab jälle (26) Kosovlane põgenes vendeta eest Eestisse (12) Kõva koorega Maasikas Meri õgib Kakumäe poolsaart (5) Aktsioon võiks ühiskonna lepitada (9) Reformierakond ja IRL peavad positsioonisõda (1) Majandus Ohtlik ehituskivi (1) Superkondensaatorite looja liigub käsitöölt masstootmisele Kahtlased elektrijuhtmed teevad uusehitised tuleohtlikuks (2) Majanduse lühiuudised Kritseldusest tuumajaama A4-paberile sündisid kõrgtehnoloogilised nutipoid Välismaa Moskva kaaperdas siberlaste südamest tulnud «Surematu polgu» (5) Kõva koorega Maasikas Pool sajandit vaba liikumist sai lõpu Linter kummitab jälle (26) Trumpi välispoliitika: elagu Ameerika ja elagu Putin (12) Taani-Rootsi piirikontroll tekitab kohalikes ebakindlust Arvamus Andres Reimer: ehitusjärelevalve vajab kolakat Ohtlik ehituskivi (1) Viivi Luik: allaheitmise talumatu kergus (6) Juhtkiri: kas tüli valitsuses on tõsine? (1) Kõva koorega Maasikas Postimees 1991. aastal: Soome toll kavatseb kõik viinad ära võtta Medalimees kõige kiuste Peeter Langovitsi tagasivaade: töörahva püha 100 Päeva karikatuur Heidi Reinson: 176 491 e-valijat eksisid. Nagu tavaliselt (28) Arvamusliider Madis-Ulf Regi: minu päevik 2016 (1) Kultuur Psühhedeelne rulataja sõidab kõigel ja kõigega Luulehetk – hetk luules Aeg annab tüdimust Lagunemise esteetika Kohtumine autoriga Nädala plaat. Uni ees, nägu järel Literatuursed õukonnaintriigid Aja auk. Kenderil oli õigus Sport Medalimees kõige kiuste 80-aastane spordimees on läbinud üle 200 triatloni Rakvere sõit Ameerika mägedel lõppes pronksiselt Vigastused segavad soosikuid, kuid üllatusi pole oodata NBAs ei saa vigastustest üle ega ümber Tallinn Meri õgib Kakumäe poolsaart (5) AK Kohtumine autoriga Viivi Luik: allaheitmise talumatu kergus (6) Urmas Paet ärkas talveunest Nädala plaat. Uni ees, nägu järel Mängu juhib Siim Kallas Küsimused lollide klubile Teeme rahval tuju paremaks Poliitilised suudlused: Brežnevi «troinoist» Obama ja Merkelini Aja auk. Kenderil oli õigus Arter Uulitsapoiste volbriburger Idakirikute ülestõusmispühi tähistatakse täna Hingamisharjutused aitavad leida tasakaalu Kaasana Kadriorgu (1) Kuni eksisteerivad superkangelased, on sõda vältimatu Arstitöö on põnev nagu krimka lugemine (1) Selg ees 100 km – Võhandu maraton 2016 Marko Reikop: saame kokku* Vanast maamajast saab toreda suvila vaid visa hing Indiaanipealik, kes ihkas Kuule (2) Fabrik – Kalamaja hästi hoitud aare Trendihoiatus: stressis teksa! Kolks ja kolks ehk Pimetennis Ärge jookske end sandiks! (1) Eve Pärnaste – varasemast leebem, aga ikka võitluslik (20) Õige toit annab kehale löögivalmiduse Chris Hemsworth paneb igasse rolli tükikese iseennast Võta puhkusele kaasa tonn raamatuid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Psühhedeelne rulataja sõidab kõigel ja kõigega

4 min lugemist
Richie Jackson FOTO: Artur Sadovski

Richie Jackson on tüüp, keda ei saa mitte märgata, ja see on omamoodi «back to Woodstock»-moment. Teda võib pidada sotsiaalmeedia ja skeidimaailma superstaariks, kes veab Youtube'is oma  rula-show'd. Kohtumisele saabub mees alt laienevates hipipükstes, lillelises triiksärgis ja mustas jakis, millele on peale tikitud üle käiste ja krae vohav valge ornament. Kogu komplekti krooniks on pikad mustad juuksed ja signatuurvuntsid, mille ees isegi Dali käed üles tõstaks.

Tellijale Tellijale

Kuigi Jackson on sündinud Uus-Meremaal ja elanud Austraalias, ulatuvad tema juured vanavanemate kaudu Ukrainasse. Juba viis aastat resideerib ta USAs, rulakultuuri meka Dogtowni läheduses asuvas Santa Monicas ja Los Angeleses, sest kuhu mujale sind professionaalse rulatajana rohkem tõmbaks kui sinna, kus laudadele esimesed rattad alla löödi. Jackson räägib, et enne, kui ta 12-aastaselt oma praeguse kutsumusega alustas, huvitasid teda videomängud. Rulamaailmaga tutvust tehes sai Jackson aga aru, et kui videomängudel on piirid, kuhu sa lõpuks välja jõuad, siis rulatamisega seda ei ole. Sa saad minna nii kaugele, kui su mõistus sind viib.

Balti jaamas sobivat pildistamiskohta otsides teatab Jackson: «Mulle meeldib Tallinn. Mõnede linnadega saad sa kohe aru, kas see on lahe või mitte. Juba lennujaamast siia sõites nägin ma neid kivist tuvisid, millel on päris palju potentsiaali,» viitab Jackson muigega, kuhu ta oma rulaga katsetama minna sooviks. «Props tuvidele,  kes nagu inimesed on võimelised kohanema igasuguse stsenaariumiga.» 

29.04.2016 02.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto