Klavanist saab Tallinna Kalevi president

Ragnar Klavan Augsburgi staadionil. FOTO: Tairo Lutter

Jalgpalliklubi Tallinna Kalev presidendiks saab Eesti jalgpallikoondise ja Bundesliga klubi FC Augsburg mängija Ragnar Klavan, kes vahetab sellel postil välja klubi üles ehitanud Raimo Nõu.

Tellijale Tellijale

«Olen otsustanud pärast mängijakarjääri lõppu jätkata jalgpalli juures ja jalgpalliklubi Tallinna Kalev tegevuse korraldamine pakub selleks suurepärase väljakutse. Minu eriline huvi on noortetöö, millele soovin toetada konkurentsivõimelise esindusmeeskonna. Kalev on ajaloo ja traditsioonidega spordiorganisatsioon ja on au saada võimalus tegutsemiseks Kalevi märgi all. Ma pole meie pere esimene kalevlane – mu isa juhtis omal ajal viis aastat Kalevi Viljandi rajoonikomitee tegevust ja plaanin kindlasti tema kogemusi kasutada,» kommenteeris Klavan oma otsust.

Raimo Nõu lisas: «Ragnar saab juhtida tugevatel juurtel seisva jalgpalliklubi ja ma usun, et ta teeb seda tööd samasuguse kire ja pühendumusega, nagu mina ja teised kalevlased seda aastaid tegime. Soovin Ragnarile selleks jõudu ja vastupidavust. Ühtlasi tänan kõiki, kes osalesid klubi taasloomisel ja on löönud kaasa klubi ülesehitamisel.»

02.05.2016 04.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto