Sisukord
Sport
Tänane leht
09.05.2016
Eesti Tagakülg Mälumäng Gaasitoru Nord Stream 2 – äri või poliitika? (2) Dilbert Male Kahetooliseadus suurendab poliitilist arengupeetust Palju õnne Aasta ema Heli Karu paneb ka viisipidamatud laulma Eurovisioon algas punasel vaibal Sotsiaalteadlased süüdistavad miljonite jagajaid kallutatuses (3) Eesti lühiuudised Horoskoop Viilma: Aleksandri kiriku väljaostmisel tuleb pool EELK taskust Salakaubavedajad hoiavad Piusal piirivalvuritel silma peal Majandus Majanduse lühiuudised Playtechi äri särab maksuvabade piirkondade abil (4) Vallbaum üritab Vähilt Kotka laevaliini üle lüüa Panama paberite andmebaas avaneb Välismaa Brittide abiraha võis jõuda terroristide kätte Kanada naftalinna laastab maastikupõleng Välismaa lühiuudised Süürias röövitud Hispaania ajakirjanikud pääsesid vabadusse Bremain või Brexit ehk jääda või mitte jääda – Iiri perspektiiv Arvamus Päeva karikatuur Marek Kornat: Venemaal on Stalini kultus uuesti sündimas (45) Postimees 1940. aastal: tänavad olgu tolmust vabad Juhtkiri: kõhutäis või kõhuvalu? Peep Lillemägi: kitsele laeva näitamisest jääb väheks – suvisest praamiühendusest Tiina Tambaum: juhiks tõusnud Juku vaikiv «tõde» (4) Kultuur Ettevaatust – Mari-Liis Lill! (4) Sport Pesumasina ja tammepakuga kuldse medalini Noorte triumf räsitud tiitlikaitsja vastu Jooksurahva emadepäev lõõskava päikese all Novosjolovi mõttekoht: kas olümpiale eelneb hingetõmbepaus? Embrich tuletas meelde, kuidas kuld maitseb Lõbus Superman, tähenduslik unenägu ja kibe pettumus Rahunenud venelased koguvad hoki MMil enesekindlust Tartu Muuseumil õnnestus hankida tõeline maiuspala Jooksja võluretsept: lõuatäis vett ja kurki peale! Tartu õpilasfirmad astuvad võistlustulle Nutikas taaskasutus Shakespeare’i näitel Kui kiiresti ujub latikas? Täitsa kiiresti! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Novosjolovi mõttekoht: kas olümpiale eelneb hingetõmbepaus?

1 min lugemist
Nikolai Novosjolov (paremal) FOTO: Mihkel Maripuu

Ainsa Eesti meesepeevehklejana Rio de Janeiro olümpiale sõitev Nikolai Novosjolov kaotas Eesti meistrivõistluste kaheksandikfinaalis 14:15 Tõnis Rennule ja sai üheksanda koha. «Järelikult vastane oli antud hetkel parem või siis mina olin antud hetkel kehvem. Juhuslikult ei juhtu mitte midagi,» arutles kahekordne maailmameister pärast kaotust. 

Tellijale Tellijale

Samas pole mõtet kaotust üle dramatiseerida, kuna kogu töö käib hetkel olümpiamängude nimel. Kui seal peaks kõik õnnestuma, siis ei tule laupäevane kaotus enam kellelegi meelde.

Rioks valmistumise plaanid ei ole Novosjolovil veel täpselt paigas. «Plaanid on osaliselt paika pandud, kuid mõned läbirääkimised on pooleli. Treeninglaagri jaoks on suuline kokkulepe olemas, kuid kindlaks pole midagi määratud. Ma ei taha sellel teemal spekuleerida, kuna sajaprotsendilist alust selleks pole. Laagrid on nii Eestis kui välismaal,» selgitas ta.

07.05.2016 10.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto