Sisukord
Tervis
Tänane leht
14.05.2016
Eesti Dilbert Horoskoop Viimane veerg Palju õnne Linnalapsed tutvuvad kodulindudega Uusehitusi tühjendanud pätid saadeti aastateks vangi Tallinnas algas Lennart Meri konverents Sammu võrra ees Öise Vahtkonna tegevuses osalenud mees peeti Venemaal Eesti spioonina kinni Eesti lühiuudised Rõivas: me ei taha, et kuuleme otsustest CNNist (8) Maksudopingu tarvitajad (2) Püss ja pauk Male Väikemees jäi kodu juures veokirataste alla Mälumäng Loomaaia uudised: irbisekutsikas Nala pidas sünnipäeva Majandus Maailma mõjukaim naftamees saadeti erru LHV annab mikroettevõtetele laenu (1) majanduse lühiuudised Idufirmade börs töötab – Shipitwise sai loodetud investeeringu Maksudopingu tarvitajad (2) Välismaa Leedu «Kaardimaja»: altkäemaks, noaga selga löömine ja Moldova vari (1) Tatarstan tahab jätkata erilepingut Moskvaga Tatari rahvuslased hoiavad varju Kliimasoojenemine muudab Arktika rändlinnud pisemaks Arvamus Ülo Tuulik: heledad ruudulised pintsakud Juhtkiri: Venemaa otsib superspiooni (1) Päeva karikatuur Ene Pajula veste: kuhu küll kõik mehed jäid, küsib mammi Püss ja pauk Maksudopingu tarvitajad (2) Sammu võrra ees Ühe solv(a)umise lugu (3) EKI keelekool: kõneisik ja vilepuhuja (1) Nils Niitra: sõpruskond või kogukond (3) Postimees 1991. aastal: Arnold Rüütel kaitseb täna väitekirja Kultuur Niimoodi ei tehta Kaunis (muinas)lugu kummalistest kannatustest Aja auk. Salfordi poisid Nädala plaat. Moraal ja romantika Laev läheb Sünteetiline mesi Suvi läänerannikul Nunnu tantsupop kuulamiseks peenemale maitsele Leslye Walton – uus nimi maagilise realismi maailmas Sport Spordi lühiuudised Rootsi saab MMil lisajõudu Nurmsalu naasmise vastu tuntakse huvi FISi kõige kõrgemal tasemel Venelasi tabasid taas dopingusüüdistused Sinise õnne linn AK Nädala plaat. Moraal ja romantika Ülo Tuulik: heledad ruudulised pintsakud Laev läheb Aja auk. Salfordi poisid Suvi läänerannikul Sünteetiline mesi Eesti kusipall pääses maailmakaardile! Nunnu tantsupop kuulamiseks peenemale maitsele Viimane veerg Akadeemikud ja eurovisioon Teeme rahval tuju paremaks Peeter Langovitsi tagasivaade: edukalt Eurovisioonilt tagasi Oleg Kudrin: Putini Venemaa hokijää peegelpildis (2) Rein Ahas: rännata maailmas, kus kõik jääb hiirekliki kaugusele (1) Tiit Tammaru: praegu taotakse atrasid relvadeks, aga tuleks taguda raamatuteks Arter Kaks nädalat, mida justkui polnudki Tsikliturg kevadtuuridel: raha paneb rattad käima Vaata, kes lendab! Ehmatav Eurovisioon Sammu marss! (23) Aeg keha käsile võtta (1) Tervislik võta toiduks, kihvtine pane kõrvale Lihtne professor ja vene maffia Meestemood: ellujäämisõppus lühikestes pükstes Maikuu köögitähed kodumaistest taimedest Mitte ainult golfaritele Süstaga saari avastama Haruta kondid uuesti lahti Raul Rebane: ma ei taha teada, kes ma olen Justin Petrone: peegelmaailm Ilukirurgia tegelikkus: mis viib Eesti inimese lõikuslauale? Sõiduproov. Ford Ranger: Ovaalkabineti tööminister Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aeg keha käsile võtta

3 min lugemist
Andres Sõber. FOTO: Mihkel Maripuu

Värvikas ja kõhukas korvpallitreener Andres Sõber ei ole kunagi arvanud, et peaks trimmis ja traksis välja nägema. Ta on juba geneetiliselt määratud olema teistest kogukam. Aga sel suvel, pangem tähele, lubab ta ennast muuta.

Tellijale Tellijale

Rakvere Tarva korvpallimeeskonna peatreener, vaheda sõnakasutusega Andres Sõber on seda juttu kuulnud juba ammusest ajast: et kui oled 180 sentimeetrit pikk, peaksid kaaluma 80 kilo. Sõber on pikk 182 cm, aga kaalub umbes 150 kilo. Raskematel aegadel on kaalunud koguni 160. Eeldatavas ideaalkaalus oli ta siis, kui võttis peagi pärast keskkooli naise. Ta oli siis 19 ning kaalus 85 kilo.

Aga ta ei põe. «Ma olen kogu aeg aru saanud, et ega need [ideaal]numbrid niiviisi paika pea,» ütleb ta. «On mehi, kel näitajad on teistsugused ja panevad nii, mis jube.» Panemise all mõtleb ta kehaliselt ükskõik millega hakkama saamist.

13.05.2016 16.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto