Sisukord
Tennis
Tänane leht
17.05.2016
Eesti Mälumäng IRL hoidub veel populismist (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Metsavenna asjad leiti aastaid hiljem mannergust (1) Tagakülg Doonoriks on mindud ka napsi ja siredate jalgade pärast Kaks Eestisse toodud põgenikku pöödusid kohtusse Pikk vaev luubi nimel Kevadtorm kaasas õppusele tsiviilhaigla ja kiirabi Eesti lühiuudised Piirissaare suurpõlengu taust – tühjad majad ja vähe püsielanikke (2) Priit Toobal lahkub Keskerakonna peasekretäri kohalt Majandus Majanduse lühiuudised Väljaspool Tallinna ja Tartut jäävad üüriturul pinnale vaid paar väikelinna Senised Kagu-Eesti üürielamute arendused seisavad tühjalt (1) Aktsionäride rahavimm lämmatab BLRTd (1) Välismaa Tšehhis mustlastel külas Välismaa lühiuudised Noorte türklaste põlvkond näeb esimest korda kurja Venemaad PILTUUDIS: Iisraeli sukeldujad leidsid Rooma-aegse aarde Arvamus Jüri Ehasalu: kes otsib kevadel kasukat? Päeva karikatuur Taavi Kotka: Eesti ei tee Panamat! (1) Taavi Minnik: Trumpi sõber pole Putin, vaid Trump ise (3) Postimees 1923. aastal: üleilmlisest rahust Keit Pentus-Rosimannus: julgeolekunõukogu liikmesus tugevdab Eesti mainet (6) Juhtkiri: me kõik oleme piirissaarlased (4) Mart Raudsaar: kas ajakirjandus kütab sõjahüsteeriat või küsib vajalikke küsimusi? (3) Kultuur Kultuuri lühiuudised Rael Artel: Tartmusis juhuslikke näitusi pole! (1) Mina kaon, sina kaod, tema kaob Sport Spordi lühiuudised Rocki pehme kaitse vallandas Kalevi viskepeo Kalevlased: midagi pole veel selge Triangel Eesti judokate ja Rio olümpia ümber Tiitel, mis murdis Vene klubi needuse Maailma esireketeid treeninud range juhendaja vormib Kontaveidist tipptegijat Tarbija Doonoriks on mindud ka napsi ja siredate jalgade pärast Tulevikureis Läänemerel: kiirusel 1200 km/h suletud torus (1) Tartu Laval käib luuleline tants ajaliku ja ajatuga Kes kütib Tammelinna kasse? Kohtuvaidluse tõttu jääb Aleksandri tänava ehitus katki (3) Tavatu lasterühm meelitas ameeriklannad Tartusse Jäätmejaamad on hädas laiskade prügitoojatega Linnamüüri pikim säilinud osa ootab ilusa lisa tulekut Endine Kolhoznaja uulits ei ilmuta allaandmise märke Potipõllumeestel lõpeb esimene viisaastak Meelelahutus Koomiks Sudoku

Maailma esireketeid treeninud range juhendaja vormib Kontaveidist tipptegijat

3 min lugemist
Anett Kontaveit jätkab karjääri treener Glenn Schaapi käe all. FOTO: SCANPIX

TENNIS. Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 80.) alustas mais koostööd uue juhendaja Glenn Schaapi käe all. 48-aastane Schaap on treenerina töötanud üle 20 aasta ja aastaid tagasi juhendanud mitut tippmängijat, teiste seas endisi esireketeid Jennifer Capriatit ja Dinara Safinat. Tema endiste õpilaste sekka kuuluvad ka Brenda Schultz, Mirjana Lucic, Magdalena Maleeva, Nadja Petrova, Andrea Petkovic ja Jelena Dokic, viimased aastad töötas ta Šveitsi tenniseliidu peatreenerina.

Tellijale Tellijale

«Alguses muidugi vaatasime, kui kogenud ta on ja mida ta on karjääri jooksul teinud, aga minu jaoks polnud see kõige olulisem. Kui temaga esimest korda rääkisime, oli läbisaamine väga hea, tundsin end vabalt ja rahulikult, tekkis usaldus,» rääkis Kontaveit oma kodulehe vahendusel. «Kui usaldust ei teki, pole vahet, keda ta on varem treeninud.»

«Ütlesin Anettile, et olen 20 aastat tuuril olnud ja töötanud küll väheste mängijatega, aga kõik nad jõudsid tippu, neist kaks olid maailma esireketid. Ja ma ei alustanud nendega, kui nad olid tipus, vaid pidin nad sinna viima. Edu saavutasime ei millegi muu kui raske tööga,» selgitas Schaap.

16.05.2016 18.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto