Sisukord
Korvpall
Postimees
17.05.2016
Eesti Mälumäng IRL hoidub veel populismist (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Metsavenna asjad leiti aastaid hiljem mannergust (1) Tagakülg Doonoriks on mindud ka napsi ja siredate jalgade pärast Kaks Eestisse toodud põgenikku pöödusid kohtusse Pikk vaev luubi nimel Kevadtorm kaasas õppusele tsiviilhaigla ja kiirabi Eesti lühiuudised Piirissaare suurpõlengu taust – tühjad majad ja vähe püsielanikke (2) Priit Toobal lahkub Keskerakonna peasekretäri kohalt Majandus Majanduse lühiuudised Väljaspool Tallinna ja Tartut jäävad üüriturul pinnale vaid paar väikelinna Senised Kagu-Eesti üürielamute arendused seisavad tühjalt (1) Aktsionäride rahavimm lämmatab BLRTd (1) Välismaa Tšehhis mustlastel külas Välismaa lühiuudised Noorte türklaste põlvkond näeb esimest korda kurja Venemaad PILTUUDIS: Iisraeli sukeldujad leidsid Rooma-aegse aarde Arvamus Jüri Ehasalu: kes otsib kevadel kasukat? Päeva karikatuur Taavi Kotka: Eesti ei tee Panamat! (1) Taavi Minnik: Trumpi sõber pole Putin, vaid Trump ise (3) Postimees 1923. aastal: üleilmlisest rahust Keit Pentus-Rosimannus: julgeolekunõukogu liikmesus tugevdab Eesti mainet (6) Juhtkiri: me kõik oleme piirissaarlased (4) Mart Raudsaar: kas ajakirjandus kütab sõjahüsteeriat või küsib vajalikke küsimusi? (3) Kultuur Kultuuri lühiuudised Rael Artel: Tartmusis juhuslikke näitusi pole! (1) Mina kaon, sina kaod, tema kaob Sport Spordi lühiuudised Rocki pehme kaitse vallandas Kalevi viskepeo Kalevlased: midagi pole veel selge Triangel Eesti judokate ja Rio olümpia ümber Tiitel, mis murdis Vene klubi needuse Maailma esireketeid treeninud range juhendaja vormib Kontaveidist tipptegijat Tarbija Doonoriks on mindud ka napsi ja siredate jalgade pärast Tulevikureis Läänemerel: kiirusel 1200 km/h suletud torus (1) Tartu Laval käib luuleline tants ajaliku ja ajatuga Kes kütib Tammelinna kasse? Kohtuvaidluse tõttu jääb Aleksandri tänava ehitus katki (3) Tavatu lasterühm meelitas ameeriklannad Tartusse Jäätmejaamad on hädas laiskade prügitoojatega Linnamüüri pikim säilinud osa ootab ilusa lisa tulekut Endine Kolhoznaja uulits ei ilmuta allaandmise märke Potipõllumeestel lõpeb esimene viisaastak Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rocki pehme kaitse vallandas Kalevi viskepeo

2 min lugemist
FOTO: Liis Treimann

Korvpalli Eesti meistriliiga finaalseeria algust võib võrrelda aasta tagasi toimunud heitlusega. Ka toona võttis Kalev/Cramo avavaatuses Rocki vastu võidu. Tõsi, vahe polnud arvuliselt nii suur kui eile õhtul – 97:81 –, kuid intriigi otsides tasub seda fakti meenutada. Aasta tagasi pööras Rock seeria teises kohtumises asjad oma kasuks ja tuli meistriks, pärast eilset näib aga sama triki kordamine keerulisem.  

Tellijale Tellijale

Rocki hädad said alguse kehvast kaitsemängust ja teiselt poolt Kalevi heast rünnakust. Seejuures tegutses tänavu koduliigas vaid võite tunnistanud Kalev väga mitmekesiselt, noppides punkte korvi alt ja ka tagaliinist.

«Lasime mängu liiga lahtiseks. Ma ei mäletagi, et Kalevi ja Rocki vahelistes seeriates oleks skoor olnud nii suur,» nentis Rocki peatreener Gert Kullamäe. Kogenud tagamees Gert Dorbek lisas: «Kaitses riietati meid täiesti lahti. Nad said korve kate kattes mängust, kui aga korvi alla kokku tõmbasime, söödeti hästi välja ja tabati eemalt.»

Rocki mängujuht Tanel Sokk tõdes, et küsimus polnudki niivõrd taktikas, kuivõrd selles, et kaitses jäädi hätta just individuaalselt. «Kui lased vastasel visata 97 punkti, siis finaalis kindlasti ei võida,» märkis ta.  

16.05.2016 18.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto