Holsmeri advokaat eksitab avalikkust

Karin Madisson.

FOTO: Peeter Langovits.

Postimehe ja poliitik Remo Holsmeri vahelises tsiviilvaidluses poliitikut esindav Soraineni vandeadvokaat Karin Madisson eksitab avalikkust, väites oma sotsiaalmeedia kontol, et Postimees ei küsinud enne artikli avaldamist Vjatšeslav Leedo seisukohta.

«Arengud Leedo-Holsmer loos olid üllatavad. Kohtus selgus, et Leedoga ei pidanud vajalikuks ajakirjanikud isegi ühendust võtta enne, kui kuulujutt lehte läks, mida keegi kuskil rääkis aga ise muidugi juures ei olnud, Leedo tuli kohtusse sirge seljaga ja andis vande all tunnistuse, et temalt pole Remo Holsmer raha küsinud. Seega kumbki mees pole artiklites väidetuga seotud. Pean Leedo ees vabandama, et avaldasin oma Facebooki seinal kahtlust, et miks inimesed tema juttu usuvad, aga selgus, et «tema juttu» ei eksisteerinud. Ma ei uskunud tõesti, et sellist praaki tõsiseltvõetavas ajakirjanduses esineb,» kirjutas Madisson oma sotsiaalmeedia kontol.

Postimees peab vajalikuks täpsustada, et Holsmeri kaitsja sellised väited on tõde moonutavad. Ajakirjanikud võtsid Vjatšeslav Leedoga enne artikli ilmumist ühendust ja Leedo kirjalikult edastatud kommentaar juhtunule ilmus ka kohtus vaidlusaluseks oleva artikli juures.

Tagasi üles