Sisukord
Korvpall
Postimees
19.05.2016
Eesti Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised «Unditund», film legendaarsest Mati Undist Postimehe kinos Lendorava elupaikade laiendamine pahandab põlevkivikaevandusi Part tegi Türil pesa lilleamplisse Kas Savisaar hakkab abilinnapeadega arveid õiendama? Mis saab erakoolidest alates 2020. aastast? Pööningult leitud filmirullidele oli talletatud ooper Leedo: poliitilise toetuse hind oli neli miljonit (1) Holsmeri advokaat eksitab avalikkust Kiil ei näe laevaehituse venimises endal süüd Holsmer lükkab vastutuse laevalepingu sisu eest juhatusele (2) Horoskoop Bussijuhid nõudsid üle Eesti palka juurde Male Väiksed linnaerakoolid tõmbavad rihma pingule Majandus LHV aktsiaid märkis üle 5000 investori Mobiilside ajalugu Eestis – SMSiga Coca-Colast Mobiil-IDni Euroopa Komisjon soovitab vähendada soolist palgalõhet Veerandsada aastat tagasi jõudis Eestisse mobiilside majanduse lühiuudised Veerandsada aastat tagasi jõudsid Eestisse mobiilside ja kohvertelefonid Välismaa Intsest, Putin ja usk ehk kuidas Venemaa eurooplasi mõjutab (1) Vene võimud tahavad internetti ohjeldada, aga ei tea, kuidas Koduvägivallavastane konventsioon sai mutta tampimisest hoolimata Läti ministri allkirja Välismaa lühiuudised Elu Sirtes: tõmbad sigaretti, saad piitsa (1) Arvamus Jaan Tooming: inimese elu vaevad ja rõõmud Martin Kukk: seadusemuudatus lõpetaks pardijahi, mis alati kohalike valimiste eel toimub (8) Rein Veidemann: kes aias, kes aias... Päeva karikatuur Maarja Vaino: kas elu väärtus kahaneb? (7) Postimees 1993. aastal: naftavarguses süüdistatuna antakse kohtu alla kolm meest Juhtkiri: erakooli eelised ei tohi tulla maksumaksja arvelt (4) Andres Ammas: riigikogulased ei vaja kahte tooli (2) Kultuur Kunstist intelligentsete masinate ajastul «Unditund», film legendaarsest Mati Undist Postimehe kinos Pööningult leitud filmirullidele oli talletatud ooper Sport Spordi lühiuudised Rock tõi finaali pinge, kuid Kalev pääses siiski Jäähoki MM: noor staar, treeneri talisman ja üllatused USA võimud sekkuvad Venemaa dopingusaagasse Rahvusnaiskonna uus tulemine Kolm rasket kuud ookeani taga lennutasid Kivioja Riosse Tallinn Kas Savisaar hakkab abilinnapeadega arveid õiendama? Tarbija Sirelite lummuses Katse: päike kodukeemia asemel AK Kunstist intelligentsete masinate ajastul Tartu Indiefest korraldab sõbraliku muusikapeo Smartovkade vastu on tunda elavat huvi (3) Abituriendid sõuavad omatehtud parvega lõpupeole Eakas mees peab kiirabi hoolimatuks – arstid selgitavad (5) Timo Reinthal: perevägivald ei tohi jätta ükskõikseks Päevapiltnik tegi taludes kunstpilte Kristo Põllu: poole miljardi eeskõneleja Matkajad pedaalivad kokku Põltsamaale Nemad keedavadki muudkui uusi suppe kokku Salvesti omanik Veljo Ipits: alguses oli sihiks kasum, nüüd on tehasest saanud südameasi Toome ja Tervise salatil on autor ning variautor Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rock tõi finaali pinge, kuid Kalev pääses siiski

3 min lugemist
Kalev/Cramo - TÜ/Rock. FOTO: Tairo Lutter

See oli hoopis teistsugune finaal kui esmaspäeval. Kirglik, pingeline, jõuline… kuid lõpptulemus oli ikkagi sama: Kalev/Cramo alistas korvpalli Eesti meistriliiga finaalseeria teises kohtumises Tartu Rocki 71:69 ja asus nelja võiduni peetavat finaali juhtima 2:0.

Tellijale Tellijale

Nii nagu Rocki treenerid ja mängijad paar päeva varem lubasid, olid nad oma mängus teinud kardinaalsed muutused. Avakohtumise pehmest kaitsemängust polnud enam jälgegi. Kalevi mängujuhte survestati isukalt ning sellega võeti kalevlastelt käest mitu relva. Lisaks suudeti hoida lauavõitlust tasakaalus.   

Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul on tal oma meeste vastu suur austus. «Ainult meie ise teame, mis seisus me oleme. Raskes seisus saab hingega palju ära teha ja mehed mängisid täna hingega,» tunnustas ta oma mängijaid. «Võib-olla see kõlab pahasti ja naeruväärselt, kuid täna oli see meie mäng.»

Kullamäel on õigus. Teisel poolajal dikteeris Rock mängu käiku ja korraks näis, et neil õnnestubki mäng oma kasuks pöörata. Paraku rikkus ränga tööga teenitud võiduvõimaluse viimaste minutite tegutsemine. Leedulasest mängujuht Evaldas Žabas üritas vägisi ise rünnakulahenduste leidmise enda õlule võtta, kuid sellega kadus seni edu toonud meeskondlik mäng ning korve ei tulnud.  

18.05.2016 20.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto