E, 26.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Majanduse lühiuudised

Postimees
Majanduse lühiuudised
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Dirgis Jõemaa
Dirgis Jõemaa Foto: agri.ee

TSITAAT

Soovitaksin kindlasti inimestel kaaluda maale elama asumist – siin on tore ja rahulik, igaüks saab endale ise toitu kasvatada ning kõik on puhas.

Parim noortalunik Dirgis Jõemaa, Maa Elu, 21.05
---------------

Tiit Vähi: Eesti on ehitanud suhetesse Moskvaga seina

Narvas laupäeval toimunud arvamusfestivalil arutleti, kas Ida-Virumaa majandusprobleemide lahendus peitub suhete kordaseadmises Venemaaga. Välisminister Marina Kaljurand kinnitas, et head majandussuhted Venemaaga on poliitika taga kinni. Kaljurannale oponeeris tuntud Ida-Viru ärimees Tiit Vähi. Vähi hinnangul on Ida-Virumaa rikas nii loodusvarade kui inimressursi poolest, kuid poliitikud ei mõista ära kasutada regiooni soodsat piiriäärset asukohta. «Venemaa on meil naaber, kes pakub suuri võimalusi, aga oleme ehitanud suure seina ja see kõik pärsib tegelikult Eesti majandust. See, et nüüd kõik võtmed on Venemaal, no see on väga-väga primitiivne ja vale lähenemine,» leidis Vähi. ERR

Tagasi üles