Sisukord
Korvpall
Tänane leht
25.05.2016
Eesti Savisaare advokaadid sukeldusid toimikutesse Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Nägemiseks ei pea tingimata silmadega vaatama Mullu oli Eestis seitse tulumiljonäri Savisaar esineb volikogu eel «suure kõnega» Tartu linnavõimu suur altkäemaksuskandaal Majandus Estonian Airiga läks halvasti, sest kõik tehti valesti Majanduse lühiuudised Helenius Estonian Airist: vastuseid ei ole Michal: Eestis on vaja riigiabiteemalist kompetentsi tugevdada Lennuamet üritas Estonian Airi riskidest teatanut vallandada (6) Karis: kardan, et Estonian Air pole lihtsalt halb üksiknäide valikute langetamisest valitsuses Välismaa Obama üllatab ajaloolisel visiidil vietnamlasi Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE Asi on Mustas meres, lollakad* Protestijad jätsid Prantsusmaa kütuseta (1) Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1929. aastal: ilu ja puhtuse hoidmiseks Astrid Hiisjärv: mis laste saamisest me räägime kui ülereguleerimine närvid ja raha ära söövad (31) Juhtkiri: poliitiline komponent ja majanduslik arvestus Juhan Mellik: USA ja Vietnami romantika Lugejakiri: kust sellised vihased EKRE mehed tulevad? (47) Aune Valk: õppimine on kasulik, kuna iga järgnev haridustase suurendab sissetulekut (7) Erkki Bahovski: võimalus olla vait? (2) Kultuur HeadRead pakub kirjandust igale maitsele Eesti Filharmoonia Kammerkoor laulab Inglite linnas Kirjanduslik tüli sünnitas uue autori Sport Spordi lühiuudised Williams pääses Kontaveidi käest napilt Kas Kalev loodab visetele või muudab mänguplaani? Eesti neljapaadi viimased konkurendid Rio olümpiaks selged Kangert oli pikalt juhtgrupis, aga Astanal taas halb päev Kanter otsib võistlusi ja lisameetreid Tarbija Hea toitumisasjatundja leiab tunnistuse järgi Tartu Tartu uute busside tulek takerdus vaidlusse (1) Priit Kaasik korvpallifinaalist: tänasel mängul on otsustav kaal Võrokesed kogunevad üle maa kokku Teatrijuht kirjutab oma nime suurest rõõmust mitme e-ga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kas Kalev loodab visetele või muudab mänguplaani?

3 min lugemist
Kalev/Cramo - TÜ/Rock. FOTO: Tairo Lutter

Korvpalli meistriliiga finaalseeria avamängu järel arutles korvpalliavalikkus selle üle, mida suurelt lüüa saanud Tartu Rock peaks Kalev/Cramo murdmiseks oma mängus muutma. Tartlased on oma käigud teinud, seeria seis on nende poolt vaadates 1:2 ning enne tänast, neljandat kohtumist, on peamine küsimus hoopis see, kas ja mida muudab Kalev.

Tellijale Tellijale

Suutnuks Kalev esmaspäeval oma võiduseeriat jätkata, poleks mingeid küsimusi – üsna tõenäoliselt liikunuks nad samamoodi jätkates täna tiitlivõidu poole. Kuid nüüd on olukord muutnud ning nagu ütleb Kaunase Žalgirise endine abitreener Priit Vene: enne tänast mängu on pall Kalevi käes.

Kalevlased jäid esmaspäeva õhtul Tartusse. Eile tegid nad seal kerge treeningu ning ülejäänud aeg kulus ilmselt uue mänguplaani koostamisele. Peamised küsimused on, kuidas oma rünnakut tasakaalustada – et kehva tabavuse juures ei kasvaks kaugvisete osakaal liialt suureks – ning kuidas oma tegelikke tugevamaid külgi paremini kasutada.

24.05.2016 26.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto