Sisukord
Majandus
Tänane leht
25.05.2016
Eesti Savisaare advokaadid sukeldusid toimikutesse Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Nägemiseks ei pea tingimata silmadega vaatama Mullu oli Eestis seitse tulumiljonäri Savisaar esineb volikogu eel «suure kõnega» Tartu linnavõimu suur altkäemaksuskandaal Majandus Estonian Airiga läks halvasti, sest kõik tehti valesti Majanduse lühiuudised Helenius Estonian Airist: vastuseid ei ole Michal: Eestis on vaja riigiabiteemalist kompetentsi tugevdada Lennuamet üritas Estonian Airi riskidest teatanut vallandada (6) Karis: kardan, et Estonian Air pole lihtsalt halb üksiknäide valikute langetamisest valitsuses Välismaa Obama üllatab ajaloolisel visiidil vietnamlasi Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE Asi on Mustas meres, lollakad* Protestijad jätsid Prantsusmaa kütuseta (1) Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1929. aastal: ilu ja puhtuse hoidmiseks Astrid Hiisjärv: mis laste saamisest me räägime kui ülereguleerimine närvid ja raha ära söövad (31) Juhtkiri: poliitiline komponent ja majanduslik arvestus Juhan Mellik: USA ja Vietnami romantika Lugejakiri: kust sellised vihased EKRE mehed tulevad? (47) Aune Valk: õppimine on kasulik, kuna iga järgnev haridustase suurendab sissetulekut (7) Erkki Bahovski: võimalus olla vait? (2) Kultuur HeadRead pakub kirjandust igale maitsele Eesti Filharmoonia Kammerkoor laulab Inglite linnas Kirjanduslik tüli sünnitas uue autori Sport Spordi lühiuudised Williams pääses Kontaveidi käest napilt Kas Kalev loodab visetele või muudab mänguplaani? Eesti neljapaadi viimased konkurendid Rio olümpiaks selged Kangert oli pikalt juhtgrupis, aga Astanal taas halb päev Kanter otsib võistlusi ja lisameetreid Tarbija Hea toitumisasjatundja leiab tunnistuse järgi Tartu Tartu uute busside tulek takerdus vaidlusse (1) Priit Kaasik korvpallifinaalist: tänasel mängul on otsustav kaal Võrokesed kogunevad üle maa kokku Teatrijuht kirjutab oma nime suurest rõõmust mitme e-ga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Helenius Estonian Airist: vastuseid ei ole

2 min lugemist
Joakim Helenius FOTO: TOOMAS HUIK/PM/SCANPIX BALTICS

Estonian Airi suhtes tehtud otsused olid väga keerulised ning neile on raske vastust saada, leidis endine Estonian Airi nõukogu liige Joakim Helenius, kes oli nõukogu esimees aastatel 2010–2012. 

Tellijale Tellijale

Ta tõdes, et kohtus küll ühe korra majandus- ja kommunikatsiooniministriga, ent pole iial kohtunud valitsuskabinetiga, seda tegi tegevjuht Tero Taskila.

«Aga kui ma seda raportit lugesin, siis see ütles korduvalt, et oleks pidanud olema mingisuguse konsultandi hinnang. Kasutasime Lufthansa konsultante, mis on suurim lennunduskonsultantide firma, ja ma võin öelda, et nad näitasid erinevaid võimalusi, aga hoidusid soovituste jagamisest,» ütles Helenius eile riigikontrolli auditit kommenteerides. Konsultantide hinnangutes on palju «kuisid» ja «agasid.» Ta ütles, et konsultantidelt mingi plaani ootamine ei ole realistlik.

24.05.2016 26.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto