Sisukord
Välismaa
Tänane leht
25.05.2016
Eesti Savisaare advokaadid sukeldusid toimikutesse Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Nägemiseks ei pea tingimata silmadega vaatama Mullu oli Eestis seitse tulumiljonäri Savisaar esineb volikogu eel «suure kõnega» Tartu linnavõimu suur altkäemaksuskandaal Majandus Estonian Airiga läks halvasti, sest kõik tehti valesti Majanduse lühiuudised Helenius Estonian Airist: vastuseid ei ole Michal: Eestis on vaja riigiabiteemalist kompetentsi tugevdada Lennuamet üritas Estonian Airi riskidest teatanut vallandada (6) Karis: kardan, et Estonian Air pole lihtsalt halb üksiknäide valikute langetamisest valitsuses Välismaa Obama üllatab ajaloolisel visiidil vietnamlasi Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE Asi on Mustas meres, lollakad* Protestijad jätsid Prantsusmaa kütuseta (1) Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1929. aastal: ilu ja puhtuse hoidmiseks Astrid Hiisjärv: mis laste saamisest me räägime kui ülereguleerimine närvid ja raha ära söövad (31) Juhtkiri: poliitiline komponent ja majanduslik arvestus Juhan Mellik: USA ja Vietnami romantika Lugejakiri: kust sellised vihased EKRE mehed tulevad? (47) Aune Valk: õppimine on kasulik, kuna iga järgnev haridustase suurendab sissetulekut (7) Erkki Bahovski: võimalus olla vait? (2) Kultuur HeadRead pakub kirjandust igale maitsele Eesti Filharmoonia Kammerkoor laulab Inglite linnas Kirjanduslik tüli sünnitas uue autori Sport Spordi lühiuudised Williams pääses Kontaveidi käest napilt Kas Kalev loodab visetele või muudab mänguplaani? Eesti neljapaadi viimased konkurendid Rio olümpiaks selged Kangert oli pikalt juhtgrupis, aga Astanal taas halb päev Kanter otsib võistlusi ja lisameetreid Tarbija Hea toitumisasjatundja leiab tunnistuse järgi Tartu Tartu uute busside tulek takerdus vaidlusse (1) Priit Kaasik korvpallifinaalist: tänasel mängul on otsustav kaal Võrokesed kogunevad üle maa kokku Teatrijuht kirjutab oma nime suurest rõõmust mitme e-ga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Protestijad jätsid Prantsusmaa kütuseta

2 min lugemist
Korrakaitsjate ja meeleavaldajate vastasseis eile Fos-sur-Meri rafineerimistehase juures Lõuna-Prantsusmaal. FOTO: SCANPIX

Kolm kuud Prantsusmaal kestnud protestid uue tööjõureformi vastu jätkusid ka eile, kui möödunud nädalal meeleavaldajate ridadega liitunud kütusetööstuse töötajad tõkestasid juurdepääsu riigi kõigisse kaheksasse rafineerimistehasesse ning ka paljudesse naftahoidlatesse.

Tellijale Tellijale

Kütusetööstuse tööliste streik tõi juba nädalavahetusel kaasa pikad järjekorrad riigi tanklates. Valitsuse väitel on iga viies riigi umbes 12 000 tanklast kütusest täiesti tühi või on varud kohe otsa lõppemas. Sõidukijuhtidele tähendab see sageli tundidepikkust ootamist ning halvimal juhul sootuks kütuseta jäämist.

Inimesed on internetis koostanud kaardi tanklatest, kus esineb probleeme. Pidevalt uuendatav kaart on peaaegu ühtlaselt oranžide viidetega kaetud. Näiteks võib sealt leida info tanklate kohta, mis väidetavalt lubavad iga sõidukit tankida vaid kinda summa, näiteks 20 euro eest.

24.05.2016 26.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto