Sisukord
Eesti
Tänane leht
25.05.2016
Eesti Savisaare advokaadid sukeldusid toimikutesse Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Nägemiseks ei pea tingimata silmadega vaatama Mullu oli Eestis seitse tulumiljonäri Savisaar esineb volikogu eel «suure kõnega» Tartu linnavõimu suur altkäemaksuskandaal Majandus Estonian Airiga läks halvasti, sest kõik tehti valesti Majanduse lühiuudised Helenius Estonian Airist: vastuseid ei ole Michal: Eestis on vaja riigiabiteemalist kompetentsi tugevdada Lennuamet üritas Estonian Airi riskidest teatanut vallandada (6) Karis: kardan, et Estonian Air pole lihtsalt halb üksiknäide valikute langetamisest valitsuses Välismaa Obama üllatab ajaloolisel visiidil vietnamlasi Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE Asi on Mustas meres, lollakad* Protestijad jätsid Prantsusmaa kütuseta (1) Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1929. aastal: ilu ja puhtuse hoidmiseks Astrid Hiisjärv: mis laste saamisest me räägime kui ülereguleerimine närvid ja raha ära söövad (31) Juhtkiri: poliitiline komponent ja majanduslik arvestus Juhan Mellik: USA ja Vietnami romantika Lugejakiri: kust sellised vihased EKRE mehed tulevad? (47) Aune Valk: õppimine on kasulik, kuna iga järgnev haridustase suurendab sissetulekut (7) Erkki Bahovski: võimalus olla vait? (2) Kultuur HeadRead pakub kirjandust igale maitsele Eesti Filharmoonia Kammerkoor laulab Inglite linnas Kirjanduslik tüli sünnitas uue autori Sport Spordi lühiuudised Williams pääses Kontaveidi käest napilt Kas Kalev loodab visetele või muudab mänguplaani? Eesti neljapaadi viimased konkurendid Rio olümpiaks selged Kangert oli pikalt juhtgrupis, aga Astanal taas halb päev Kanter otsib võistlusi ja lisameetreid Tarbija Hea toitumisasjatundja leiab tunnistuse järgi Tartu Tartu uute busside tulek takerdus vaidlusse (1) Priit Kaasik korvpallifinaalist: tänasel mängul on otsustav kaal Võrokesed kogunevad üle maa kokku Teatrijuht kirjutab oma nime suurest rõõmust mitme e-ga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Savisaar esineb volikogu eel «suure kõnega»

2 min lugemist
Edgar Savisaar FOTO: Sander Ilvest

Läinud aasta lõpul peetud märgiline Keskerakonna kongress saab pool aastat hiljem väärilise jätku: 11. juunil koguneb erakonna volikogu, kus valitakse ka erakonna presidendikandidaat ning vastamisi võivad minna erakonna juht Edgar Savisaar ja riigikogu fraktsiooni aseesimees Mailis Reps.

Tellijale Tellijale

«See võitlus saab olema kindlasti veelgi valusam kui kongressil aset leidnud dramaatiline püüdlus esimehe koha eest Savisaare ja Kadri Simsoni vahel. Seda kõike juhul, kui Savisaar ikkagi volikokku kohale ilmub ja kui ta selle vajaliku sammu oma ammuse unistuse teel saada presidendiks astub,» räägivad mitmed volikogu liikmed.

Savisaare valikud pole tõesti kõige lihtsamad. Ta ei saa lubada endale kaotust, aga saates volikogus Repsi vastu Peeter Ernitsa või Marina Riisalu, võib kaotus olla tema jaoks küll mitte isiklik, kuid tema kätega tehtud. Minnes aga ise Repsi vastu presidendikandidaadiks kandideerima, on panused veelgi kõrgemad: kui Reps peaks volikogus võitma, siis on põhimõtteliselt kaotatud ka erakond.

24.05.2016 26.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto