Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
25.05.2016
Eesti Savisaare advokaadid sukeldusid toimikutesse Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Nägemiseks ei pea tingimata silmadega vaatama Mullu oli Eestis seitse tulumiljonäri Savisaar esineb volikogu eel «suure kõnega» Tartu linnavõimu suur altkäemaksuskandaal Majandus Estonian Airiga läks halvasti, sest kõik tehti valesti Majanduse lühiuudised Helenius Estonian Airist: vastuseid ei ole Michal: Eestis on vaja riigiabiteemalist kompetentsi tugevdada Lennuamet üritas Estonian Airi riskidest teatanut vallandada (6) Karis: kardan, et Estonian Air pole lihtsalt halb üksiknäide valikute langetamisest valitsuses Välismaa Obama üllatab ajaloolisel visiidil vietnamlasi Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE Asi on Mustas meres, lollakad* Protestijad jätsid Prantsusmaa kütuseta (1) Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1929. aastal: ilu ja puhtuse hoidmiseks Astrid Hiisjärv: mis laste saamisest me räägime kui ülereguleerimine närvid ja raha ära söövad (31) Juhtkiri: poliitiline komponent ja majanduslik arvestus Juhan Mellik: USA ja Vietnami romantika Lugejakiri: kust sellised vihased EKRE mehed tulevad? (47) Aune Valk: õppimine on kasulik, kuna iga järgnev haridustase suurendab sissetulekut (7) Erkki Bahovski: võimalus olla vait? (2) Kultuur HeadRead pakub kirjandust igale maitsele Eesti Filharmoonia Kammerkoor laulab Inglite linnas Kirjanduslik tüli sünnitas uue autori Sport Spordi lühiuudised Williams pääses Kontaveidi käest napilt Kas Kalev loodab visetele või muudab mänguplaani? Eesti neljapaadi viimased konkurendid Rio olümpiaks selged Kangert oli pikalt juhtgrupis, aga Astanal taas halb päev Kanter otsib võistlusi ja lisameetreid Tarbija Hea toitumisasjatundja leiab tunnistuse järgi Tartu Tartu uute busside tulek takerdus vaidlusse (1) Priit Kaasik korvpallifinaalist: tänasel mängul on otsustav kaal Võrokesed kogunevad üle maa kokku Teatrijuht kirjutab oma nime suurest rõõmust mitme e-ga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Teatrijuht kirjutab oma nime suurest rõõmust mitme e-ga

2 min lugemist
Airé Pajur ja Margus Möll istuvad endises Elva tarbijate ühistu kaupluses A ja O, kuhu on paar päeva tagasi toodud kultuurikeskuse Sinilind vanad pingiread. Foto ilmutamisel selgus, et nende selja taga hiilis tõeline Hamleti isa vaim. FOTO: Margus Ansu

Elvalanna Pajuri passis on tema eesnimi Aire. Viimasel paaril aastal on ta harrastusteatrites tegutsedes Airé, eriliste õnnestumiste järel kirjutab ta aga kirjade alla Aireé. Nüüd on täitumas tema suur unistusi ja pärast 4. juunit selgub, kui mitu e-d ta enda nimele lisab.

Tellijale Tellijale

Eile näitas ta Elvas Pika tänava veetornelamu lähedal Arbimäe bussipeatuse juures hoonet, milles ta saab kaaslastega hakata andma harrastusteatri  etendusi. Elva tarbijate ühistu omanduses maja on viimasel kolmel aastal seisnud kasutult ja oleks ehk järgmisel aastal läinud lammutamisele, kui ei oleks pähe tulnud päästvat ideed.

«Sõitsime ükspäev mööda ja Margus ütles, et peaks küsima, vahest tahab tarbijate ühistu anda selle nullrendile,» ütles Pajur. «Ma kirjutasin ühistule, et teeksime teatri ja pakuksime linnarahvale kultuuri. Ja me saime nõusoleku.»

24.05.2016 26.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto