Teatrijuht kirjutab oma nime suurest rõõmust mitme e-ga

Airé Pajur ja Margus Möll istuvad endises Elva tarbijate ühistu kaupluses A ja O, kuhu on paar päeva tagasi toodud kultuurikeskuse Sinilind vanad pingiread. Foto ilmutamisel selgus, et nende selja taga hiilis tõeline Hamleti isa vaim. FOTO: Margus Ansu

Elvalanna Pajuri passis on tema eesnimi Aire. Viimasel paaril aastal on ta harrastusteatrites tegutsedes Airé, eriliste õnnestumiste järel kirjutab ta aga kirjade alla Aireé. Nüüd on täitumas tema suur unistusi ja pärast 4. juunit selgub, kui mitu e-d ta enda nimele lisab.

Tellijale Tellijale

Eile näitas ta Elvas Pika tänava veetornelamu lähedal Arbimäe bussipeatuse juures hoonet, milles ta saab kaaslastega hakata andma harrastusteatri  etendusi. Elva tarbijate ühistu omanduses maja on viimasel kolmel aastal seisnud kasutult ja oleks ehk järgmisel aastal läinud lammutamisele, kui ei oleks pähe tulnud päästvat ideed.

«Sõitsime ükspäev mööda ja Margus ütles, et peaks küsima, vahest tahab tarbijate ühistu anda selle nullrendile,» ütles Pajur. «Ma kirjutasin ühistule, et teeksime teatri ja pakuksime linnarahvale kultuuri. Ja me saime nõusoleku.»

24.05.2016 26.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto