Sisukord
Sport
Tänane leht
27.05.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Plaan karistada purjutaja kaassõitjaid pälvib kriitikat Tagakülg Kultuuritegalased said prantslastelt ordenid (1) Helde annetaja Lemberi asemel asub erakonnas tööle Vakra eesti lühiuudised lk4 27.05 esikülg Hollandlane lõi Eestile tasuta uue brändi Leegid laastasid kaitsealust metsise pesitsuspiirkonda Loomeinimesed muretsevad lauluväljakule plaanitava tänava pärast Majandus Börsifirmad maksavad heldelt dividende (1) Majanduse lühiuudised Hololei: Minu silmad ei näe Tallinna-Helsingi tunnelit (1) Välismaa Venemaa IT-muinasjuttu rajatakse Volga kaldale (1) Venemaa garaažides keeb äri (3) Trump kogus parteisiseseks võiduks vajalikud hääled Venemaa pole loobunud Musta mere gaasiprojektist Välismaa lühiuudised Protestid Prantsusmaal üha laienevad Talibani liidri surma peab kinnitama DNA-test Arvamus Heidit Kaio: vene keele valu Anna Karolin ja Marleen Pedjasaar: kuidas Eestis jälle rahulikult arutleda (10) Juhtkiri: otsime imelist kuldmuna või katsetame julgelt? (2) Oleg Kudrin: Savtšenko jõudis koju: mida muudab see nüüd Venemaal, Ukrainas ja mujal maailmas? Andrus Karnau: kahekordne allaandmine (1) Evelyn Kaldoja: pekiinfot, palun Lugejate kirjad: mis on pildil valesti? Päeva karikatuur Postimees 1935. aastal: hiigelvarandused Vormsi all (1) Kultuur Miks peab Tõnu Kaljuste Naissaart peksuparadiisiks? Teater kinnises kohvris Sport Spordi lühiuudised 27.05 Pohlak pärandas ameti pojale Pelle Pohlak: klubi on heas seisus Rocki võimalustest ja Kalevi lihtsamast seisust Hollandi imemees on itaallased pahuraks ajanud Karmid süüdistused viisid treenerivahetuseni (2) Vormel-1 maailma kümnendi traagilisim sündmus võtab uued pöörded (4) Lahkuv legend juhatab sisse potentsiaalsed debütandid Tallinn Loomeinimesed muretsevad lauluväljakule plaanitava tänava pärast Tarbija Kümne minutiga umbkeelsest Aasiast modernsesse maailmalinna Tartu Arstid ja õed kõnnivad teisipäeval tööle padjaga Priit Kaasik: Rockil eksimisruumi enam ei ole Tantsijad etendavad loo inimese ja looduse sidemest Endine hotell Park muutub koolimajaks Kuulus vägilane saab sünnilinna ausamba Meelelahutus Koomiks Sudoku

Karmid süüdistused viisid treenerivahetuseni

4 min lugemist
Loodetavasti on Audentese spordigümnaasiumis tulevikus rohkem vehklejaid FOTO: SCANPIX

Audentese spordigümnaasiumis vahetub vehklemistreener ja põhjused on vastuolulised. Viimaseid päevi ametis olevale Juhan Salmile heidetakse ette nii väidetavat suhet ühe oma õpilasega kui ka vildakat treeningufilosoofiat. Salm kinnitab, et mingit ebaeetilist suhet pole kunagi olnud. Treeningumeetoditest rääkides tuleb Salmi sõnul mängu aga koolkondade erinevus, nn vana kooli meestel on asjast lihtsalt omamoodi arusaam. Must valgel on aga tõendatud, et Salm tahtis Spordikoolituse ja -teabe Sihtasutuses registreerida meisterlikkuse treeningurühma koosseisus, mida tegelikult ei eksisteerinud.

Tellijale Tellijale

Võtame küsimused ükshaaval ette. Jutud treeneri ja gümnaasiumiõpilase suhte kohta jõudsid ka Audentese kõige kõrgemate juhtide kõrvu. «Sain väidetava suhte kohta info üle-eelmisel aastal ühelt spordiga hästi kursis olevalt inimeselt,» ütleb spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver. «Info kohaselt oli treener võistlustel jaganud tuba ühe oma õpilasega. Seejärel pidasin vajalikuks Juhan Salmiga kohtuda ja ta kinnitas mulle, et tulevikus selliseid asju enam ei juhtu. Pigem jäi mulje, et minevikus oli see siiski toimunud.»  

Salm ise meenutab, et kohtumine Ilveriga toimus ja asjad räägiti selgeks. Küsimuse peale, kas tema ja õpilase vahel on kunagi olnud ebaeetiline suhe, kõlab vastuseks kindel «ei».

26.05.2016 28.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto