Sisukord
Korvpall
Tänane leht
27.05.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Plaan karistada purjutaja kaassõitjaid pälvib kriitikat Tagakülg Kultuuritegalased said prantslastelt ordenid (1) Helde annetaja Lemberi asemel asub erakonnas tööle Vakra eesti lühiuudised lk4 27.05 esikülg Hollandlane lõi Eestile tasuta uue brändi Leegid laastasid kaitsealust metsise pesitsuspiirkonda Loomeinimesed muretsevad lauluväljakule plaanitava tänava pärast Majandus Börsifirmad maksavad heldelt dividende (1) Majanduse lühiuudised Hololei: Minu silmad ei näe Tallinna-Helsingi tunnelit (1) Välismaa Venemaa IT-muinasjuttu rajatakse Volga kaldale (1) Venemaa garaažides keeb äri (3) Trump kogus parteisiseseks võiduks vajalikud hääled Venemaa pole loobunud Musta mere gaasiprojektist Välismaa lühiuudised Protestid Prantsusmaal üha laienevad Talibani liidri surma peab kinnitama DNA-test Arvamus Heidit Kaio: vene keele valu Anna Karolin ja Marleen Pedjasaar: kuidas Eestis jälle rahulikult arutleda (10) Juhtkiri: otsime imelist kuldmuna või katsetame julgelt? (2) Oleg Kudrin: Savtšenko jõudis koju: mida muudab see nüüd Venemaal, Ukrainas ja mujal maailmas? Andrus Karnau: kahekordne allaandmine (1) Evelyn Kaldoja: pekiinfot, palun Lugejate kirjad: mis on pildil valesti? Päeva karikatuur Postimees 1935. aastal: hiigelvarandused Vormsi all (1) Kultuur Miks peab Tõnu Kaljuste Naissaart peksuparadiisiks? Teater kinnises kohvris Sport Spordi lühiuudised 27.05 Pohlak pärandas ameti pojale Pelle Pohlak: klubi on heas seisus Rocki võimalustest ja Kalevi lihtsamast seisust Hollandi imemees on itaallased pahuraks ajanud Karmid süüdistused viisid treenerivahetuseni (2) Vormel-1 maailma kümnendi traagilisim sündmus võtab uued pöörded (4) Lahkuv legend juhatab sisse potentsiaalsed debütandid Tallinn Loomeinimesed muretsevad lauluväljakule plaanitava tänava pärast Tarbija Kümne minutiga umbkeelsest Aasiast modernsesse maailmalinna Tartu Arstid ja õed kõnnivad teisipäeval tööle padjaga Priit Kaasik: Rockil eksimisruumi enam ei ole Tantsijad etendavad loo inimese ja looduse sidemest Endine hotell Park muutub koolimajaks Kuulus vägilane saab sünnilinna ausamba Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rocki võimalustest ja Kalevi lihtsamast seisust

2 min lugemist
Kalev/Cramo - TÜ/Rock. FOTO: Tairo Lutter

Gert Kullamäe sõnadele pärast kolmapäevast mängu, et finaalis võidab see, kellel on rohkem jõudu, enesekindlust ja õnne, on raske vastu vaielda. Samas ei tohiks Kullamäe juhendatav Tartu Rock minna tänases korvpalli Eesti meistriliiga finaalseeria viiendas mängus Kalev/Cramo vastu ainult selle mõttega, et paneme nii kõva mängu, kui suudame. Eilse päevaga tuli leida Kalevi ülemängimiseks selge taktikaline plaan.

Tellijale Tellijale

Seeria kokkuvõttes 1:3 kaotusseisus oleval Rockil on selg vastu seina. Lootus kaitsta meistritiitlit jääb vaid võidu korral. Kaotus kuulutaks koduse korvpallihooaja lõppenuks. Et seda vältida, peaks tartlaste esimene märksõna olema agressiivsus.

Seeria teises ja kolmandas mängus suudeti survet avaldada ning Kalev oli hädas. Kolmapäevases neljandas mängus polnud aga Rocki surve nii tuntav ning see lubas omakorda rünnakul teravalt mänginud kalevlastel saada kergemaid korve. Õigupoolest püsis Rocki surve siis, kui Kalevi mängujuhi vastu tegutses Marek Doronin, kes on tegelikult kogu seeria jooksul paistnud silma hea kaitsemänguga.

26.05.2016 28.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto