Sisukord
Äriuudised
Postimees
30.05.2016
Eesti Sarisüütajat kannustas kättemaks (2) Mälumäng Energiavolinik on Nord Stream 2 ehitajatega eri meelt Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kender võrdles oma kohtuprotsessi nõukogudeaegse kohtumõistmisega NATO lehvitab Venemaa nina ees punast rätikut (3) Herkeli sõnul eristuks Jõks teistest presidendiks pürgijatest Tagakülg Aasta suurpere on Tartumaal elav perekond Aan Lariami mõju Eesti sõduritele: 3D-unenäod ja sant enesetunne (8) Tartu kavatseb tosina aastaga remontida kõik koolimajad Majandus Peruulased tahaksid väga Eestiga äri ajada Majanduse lühiuudised Praegu on õige hetk äriga Kagu-Aasiasse liikuda (1) Välismaa KOHALIK VAADE: Reeturid mänguasju ei saa (1) Välismaa lühiuudised Prantsusmaal mälestati Verduni lahingus langenuid PERSOON: Naine väikese suure riigi eesotsas AfD liige põhjustas Saksamaal pahameelt Arvamus Bradley Loewen: omavalitsuste liitmine või innovatsioon? Rein Säinas: mis põhjustas hävitustöö? Ahti Asmann: plaanimajandus energeetikas Päeva karikatuur Siim Kallas: 40 miljardit eurot pagulaskriisiks? (15) Kaire Uusen: 10 asja, mis vähendavad Eesti väärtust (24) Juhtkiri: selge sõnumi tähtsus Kultuur Võimas ja kütkestav pildikeel Vaataja lüüakse rahapaki ja arvutianimatsiooniga uimaseks Laura Põllu pildi sisse minek Sport Avariirohke Monaco GP võitis Lewis Hamilton Taaramäe triumf: kaua tehtud, kaunikene Spordi lühiuudised Varrak: kalevlased ei karda enam kedagi (1) Staadionimeistriks kehastunud Kanter: Eestis on see võimalik Eestlased hoidsid kokku, aga ikka võitis soomlane Suur finaal tõi Madridi käsikäes peo ja pisarad Kruglovi kurvameelne pidupäev Tarbija Sularahaautomaat jättis kliendi pangakaardita (2) Sularaha võtmine võõrast automaadist maksab AK Laura Põllu pildi sisse minek Tartu Valvo Semilarski: suur osa linnast on kinni pargitud (14) Tartumaa tantsijad pakkusid lõõskava päikese all ilusa peo Rattarallil läks kohe kihutamiseks Kaire Mets: kuhu küll kõik kokad jäid? (1) Juhtkiri: piinlik, aga ka õpetlik Mida tudeng öösi raamatukogus teeb? Tartu kavatseb tosina aastaga remontida kõik koolimajad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Peruulased tahaksid väga Eestiga äri ajada

2 min lugemist
Peruu FOTO: Unsplash

Kuigi Eesti toidukauplustest leiab nii Peruu päritolu puuvilju kui ka teisi toiduaineid,  siinsed ettevõtted Peruuga otse äri tee. Samas näevad selle Ladina-Ameerika riigi diplomaadid kaubavahetuses ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogias (IKT) suurimat võimalust Eesti ettevõtjatele.

Tellijale Tellijale

«Ma näen koostöövõimalusi nii kaubavahetuse suurendamises kui ka turismisektoris,» rääkis Helsingis asuva Peruu saatkonna majandusnõunik Paul Peredes möödunud nädalal Tallinnas Peruu ärikeskkonda tutvustaval üritusel. Suursaadiku Eduardo Chavarri sõnul otsib riik peale kaubavahetuse tihendamisele ka välisinvesteeringuvõimalusi.

Kuna Peruus mängib suurt rolli kaevandus, on üks nende peamisi impordiartikleid kaevandustehnika. Hästi läheb ka välisettevõtetel, kes tegutsevad IKT valdkonnas. Nii näiteks on mitu Soome ettevõtet leidnud endale Peruus turupotentsiaali, mistõttu võiks ka Eesti ettevõtjad Peruu vastu huvi tunda. Peruu diplomaatidele teadaolevalt ei tegutse seal praegu aga ühtegi Eesti ettevõtet. Samuti pole Eesti ja Peruu ettevõtete vahel otsest äritegevust.

28.05.2016 31.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto