Sisukord
Eesti
Tänane leht
30.05.2016
Eesti Sarisüütajat kannustas kättemaks (2) Mälumäng Energiavolinik on Nord Stream 2 ehitajatega eri meelt Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kender võrdles oma kohtuprotsessi nõukogudeaegse kohtumõistmisega NATO lehvitab Venemaa nina ees punast rätikut (3) Herkeli sõnul eristuks Jõks teistest presidendiks pürgijatest Tagakülg Aasta suurpere on Tartumaal elav perekond Aan Lariami mõju Eesti sõduritele: 3D-unenäod ja sant enesetunne (8) Tartu kavatseb tosina aastaga remontida kõik koolimajad Majandus Peruulased tahaksid väga Eestiga äri ajada Majanduse lühiuudised Praegu on õige hetk äriga Kagu-Aasiasse liikuda (1) Välismaa KOHALIK VAADE: Reeturid mänguasju ei saa (1) Välismaa lühiuudised Prantsusmaal mälestati Verduni lahingus langenuid PERSOON: Naine väikese suure riigi eesotsas AfD liige põhjustas Saksamaal pahameelt Arvamus Bradley Loewen: omavalitsuste liitmine või innovatsioon? Rein Säinas: mis põhjustas hävitustöö? Ahti Asmann: plaanimajandus energeetikas Päeva karikatuur Siim Kallas: 40 miljardit eurot pagulaskriisiks? (15) Kaire Uusen: 10 asja, mis vähendavad Eesti väärtust (24) Juhtkiri: selge sõnumi tähtsus Kultuur Võimas ja kütkestav pildikeel Vaataja lüüakse rahapaki ja arvutianimatsiooniga uimaseks Laura Põllu pildi sisse minek Sport Avariirohke Monaco GP võitis Lewis Hamilton Taaramäe triumf: kaua tehtud, kaunikene Spordi lühiuudised Varrak: kalevlased ei karda enam kedagi (1) Staadionimeistriks kehastunud Kanter: Eestis on see võimalik Eestlased hoidsid kokku, aga ikka võitis soomlane Suur finaal tõi Madridi käsikäes peo ja pisarad Kruglovi kurvameelne pidupäev Tarbija Sularahaautomaat jättis kliendi pangakaardita (2) Sularaha võtmine võõrast automaadist maksab AK Laura Põllu pildi sisse minek Tartu Valvo Semilarski: suur osa linnast on kinni pargitud (14) Tartumaa tantsijad pakkusid lõõskava päikese all ilusa peo Rattarallil läks kohe kihutamiseks Kaire Mets: kuhu küll kõik kokad jäid? (1) Juhtkiri: piinlik, aga ka õpetlik Mida tudeng öösi raamatukogus teeb? Tartu kavatseb tosina aastaga remontida kõik koolimajad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartu kavatseb tosina aastaga remontida kõik koolimajad

2 min lugemist
Raatuse kooli täisremonti plaanib Tartu linn alustada 2017. aastal. FOTO: Margus Ansu

Tartu põhikoolide seisukorra pärast on tulnud häbi tunda paljude linnavalitsuste ajal, nüüd on aga uues volikogusse saadetud eelarvestrateegias sõnastatud kavatsus teha kõik põhikoolid korda.

Tellijale Tellijale

Eelarvestrateegia perioodil ehk aastani 2020 kavandatakse vähemalt kolme kooli täielikku rekonstrueerimist. Seejuures taotleb linn Raatuse ja Variku kooli remondiks tuge koolivõrgu korrastamise riiklikust meetmest ning Annelinna gümnaasium on plaanis remontida linnaeelarve rahast. Remondi algus on kavandatud vastavalt 2017., 2018. ja 2019. aastaks.

Sõnastatud on veel, et koolihoonete täielikul rekonstrueerimisel on esmatähtsad ka Hansa, Descartes’i ja Veeriku kool. Osalisi rekonstrueerimistöid on kavas teha Kesklinna, Tamme, Karlova ja Forseliuse koolis, Miina Härma gümnaasiumis ning kutsehariduskeskuses. Nendegi kohta on nimetatud dokumendis summad ja aastaarvud.

28.05.2016 31.05.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto