Sisukord
Kergejõustik
Postimees
02.06.2016
Eesti Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Eesti lühiuudised Üksikud pensionärid hakkavad toetust saama Priit Pärn: «Sitta kah!» järg Haruldaste muldmetallide suurvargus Silmetis (17) Juhieksam võib kolida vaid suurtesse linnadesse Tagakülg Orjapidajale jõudis jälile noor politseiuurija Tartu orjapidaja viljeles mitmekesist kuritegevust (3) Tallinnas algasid vanalinna päevad Mälumäng Reidi tee valmib igal juhul tähtajaks Eesti saab naabrite eeskujul piirivööndi (2) Edgar Savisaar soovib tõsiselt presidendiks? Jah. (1) Majandus Eestil oleks vabakaubandustsoonist mõndagi võita (1) Surevad firmad peidavad end Sindi postkontori kapis Ümbrikupalk kogub maanoorte seas populaarsust (7) Välismaa Välismaa lühiuudised Streik ja terrorism ähvardavad EMi Šveitsis avatakse maailma pikim raudteetunnel Enno Reinsalu: Gotthardi raudteetunnel on eelkõige prestiižirajatis (3) Arvamus Ahto Lobjakas: cool ESTonia (2) Juhtkiri: ümbrikupalga pooldamine on hoiatav märk (11) Briti teadlane: miks maaelu kiratseb? (4) Päeva karikatuur Kadri Putnik: arstitöö ei ole poliitiline komejant Martti Kangur: kellel peaks olema ligipääs sõidukiomanike andmetele? Sigrid Kõiv: üks peab orja ja keegi ei sekku (3) Postimees 1936. aastal: valvur võttis napsi koos vahialustega Kultuur Kultuuri lühiuudiseid «Viiuldaja katusel» tuleb Võigemasti ja Malmsteniga Zaza Urušadze alustab uue filmi võtteid Pilguheit Eesti varietee seeliku alla Sport Legend Lindpere lahkus emotsionaalselt Superstaarid asusid dopinguskandaalide tõttu sõnasõtta Vollekoondislane veetis tasakaaluhäire tõttu nädala haiglas ja on siiani ühest kõrvast kurt Eesti Rio olümpial – kas kordub Atlanta 1996 või Ateena 2004? Meeskonnad, kes võidavad kolmestega Peatreener Cretu: Euroopa liigas keskendume rohkem tulemusele Tallinn Reidi tee valmib igal juhul tähtajaks Tarbija Õiteilu kolib aiast terrassile Aiatöid tehes hoia ka oma tervist Tartu Parkimiskorra muutus sunnib ümber harjuma Päikseline ilm lubas lastel lustida Kauaaegne Palamuse vallavanem sai ametist priiks Vaidlus Piirissaarel: kes saab palvemaja kindlustusraha? Linn parkimiskaosest: töömehed ei jõudnud palavuses märke üles panna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Superstaarid asusid dopinguskandaalide tõttu sõnasõtta

1 min lugemist
Jelena Isinbajeva FOTO: SCANPIX

KERGEJÕUSTIK. Teivashüppe kahekordne olümpiavõitja, aastaid maailmas naiste kergejõustiku ikoon olnud Jelena Isinbajeva rääkis Venemaa meediale, et on alati võistelnud ja treeninud reeglite järgi ja ausalt, ning pidas Venemaa sportlastele kehtestatud võistluskeeldu ebaõiglaseks. 

Tellijale Tellijale

«Me ju teame, et ka teistes riikides – Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias, Saksamaal, Keenias – on dopingu tõttu diskvalifitseeritud sportlasi. Nad on rahulikult kaks aastat võistlemata treeninud ja tulnud seejärel tippsporti tagasi. Nad võidavad võistlusi ja püstitavad rekordeid,» sõnas Isinbajeva. «Teame, et nendes riikides tarvitatakse dopingut süstemaatiliselt, kuid Venemaa pole kunagi nõudnud nende riikide alaliitude diskvalifitseerimist. Millegipärast on aga needsamad riigid mõistnud meie üle kohut arusaamatute ja ebaõiglaste reeglite järgi.»

Seni kõik dopinguproovid puhtalt läbinud Isinbajeva viskas õhku küsimuse, miks peab ta istuma kodus, mitte ei püstita maailmarekordeid ning miks ei saa ta rahulikult valmistuda Rio olümpiaks.

01.06.2016 03.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto