Sisukord
Eesti
Postimees
19.02.2020
Ilves: loodan, et lääs ei ole veel lõppenud (5) Eesti Küberpättide nahka läks 13 miljonit eurot Apteekrid andsid reformipöörajate vastu turmtuld Tallinna linnapolitsei saatis Maardu taksojuhtidele ultimaatumi Mäggi: Eestil on Hiinast rohkem võita kui kaotada (1) Pärnu võimuliit läks lõhki Jäävaba meri ajas hülged poegima laidudele Majandus Riigifirma napsas kuluka võidu Saksamaa ja Euroopa huvid käivad käsikäes Välismaa Venemaal kaalutakse ekspresidentide puutumatust (1) Rootsis valmis maailma suurim vastlakukkel Torm tõi Iiri rannikule hüljatud laeva Arvamus Juhtkiri: rekordhind ja kaotatud aastad (2) Arved Breidaks: Tehvandile suusahall (1) Paloma Krõõt Tupay: presidendi punane joon (4) Marek Sammul: suletus toodab konnatiike Indrek Leppik, Viljar Kähari: Eesti pakub katuseta maja Erkki Bahovski: kodanike Euroopa (1) Meie Eesti Aimar Altosaar: Eesti rahva küpsustunnistus Sergei Metlev: manifest kui kahtlusi vaigistav lootus (1) Kultuur Jaan Krossi põrgu ja purgatoorium Kommunism veetles vaid kodanlikust spliinist? Sport Türgi korvpallur võttis uue nime Heino Endeni järgi Kodus teise kuldmedali teeninud Wierer: värisesin viimases tiirus päris palju Anett Kontaveit pääses Dubais teise ringi Anett Kontaveit: sisehallist välja minek tahab harjumist, aga sain hästi hakkama Tartu Aksel Part: autosõit kui asotsiaalne tegevus (1) Mall Värva: loodusega koosolemise ilu ja võlu Prokuratuur täpsustas Valvo Semilarski süüdistust Miss Valentine toob Tartusse 35 riigi parimad võimlejad Raatuse koolis püsivad pinged löövad direktori Toomas Kingu vererõhu lakke Piinatud hinged treppidel Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kaks USA ohvitseri said kaitseministeeriumi autasu

1 min lugemist
Kaitseministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov andis täna üle kaitseministeeriumi teeneristi III klassi medalid Ameerika Ühendriikide kolonelleitnandile William McNicolile ja kapten Daniel Griffinile. FOTO: Siim Verner Teder / mil.ee

Kaitseministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov andis eile kaitseministeeriumi teeneristi III klassi medalid üle Ameerika Ühendriikide kolonelleitnandile William McNicolile (vasakul) ja kapten Daniel Griffinile (paremal). USA ohvitserid saod medalid ennekõike eeskujuliku panuse eest kahe riigi  sõjalise koostöö arengusse.

Tellijale

Vseviov ütles medaleid üle andes, et suuresti on just autasustatud kahe ohvitseri aktiivne panus selle taga, mis Eesti ja Ameerika Ühendriikide kaitsekoostöös viimastel aastatel on saavutatud. «Kolonelleitnant McNicoli ja kapten Griffini panus Eesti riigikaitse arengusse on olnud väga nähtav ja oluline. Paljuski just nende töö tulemusel on Eestisse jõudnud nii USA maaväe üksused kui ka õhuväe lennukid,» ütles kaitseministeeriumi kantsler.

Kolonelleitnant McNicol on teeninud Eestis USA saatkonna kaitsekoostöö koordinatsiooni osakonna ülemana alates 2014. aastast. Muu hulgas on tema vastutusalas olnud Ameerika Ühendriikide maaväe üksuste roteeruv kohalolek, siia rajatavate taristuprojektide koordineerimine ning USA valitsusfondide vahendite planeerimine Eestis.

18.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto