Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
06.06.2016
Eesti Veneetsias tegeleti poliitika ja rahvusküsimustega Suur saladus: kus laps tapeti ja kuidas ta leiukohta transporditi Varvara mõrtsukat otsiti naaberlinnast teisel pool piiri ja Minskist (1) Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Ossinovski: erakonnad on ebajärjepidevad (1) IRL asus Jõksi selja taha Herkel jätkab Vabaerakonna esimehena Kuningaküla metsatulekahju piirkonnas tekkis uus põleng Esikülg 6. juuni PPA uus peakaplan pühitseti ametisse Aasta 1921: Postimees, kui vanim ja väärikaim eestikeelne ajaleht peab harima ja teenima kogu ühiskonda Majandus Vigase määruse tõttu lendasid kalandusfondi miljonid tuulde (1) Lennufirma, mida veel ei ole Välismaa PIKK PROTSESS. Tšaadi hirmuvalitseja Hissène Habré vastu algatatud kohtuistung kestis 17 aastat. Üleujutused halastasid Pariisile Peterburilasi ajab raevu mõte Kadõrovi-nimeliselt sillast (1) Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE: Egeuse meri tekitab naabrites Kreekas ja Türgis pingeid PILTUUDIS: Californias võitlevad sajad tuletõrjujad metsapõlenguga Arvamus Andrus Alber: äärmuslasi valida võid, aga jalgratast osta ei tohi (5) Michael McFaul: venelastele pole kunagi lubatud, et NATO Ida-Euroopasse ei laiene (16) Juhtkiri: sotsid – ainus valgusejõud või tavaline partei? (1) Päeva karikatuur Urve Eslas: minu huvid ja meie huvid (7) Postimees 1931. aastal: stratosfäär on muutunud «käidavaks» Sport Tipptreenerid: noori pole võtta, noortetreenerid: noortele ei anta võimalust Spordi lühiuudised Eesti mäng tekitas avaturniiril vaid korraks väikese närvikõdi Fotofiniš jättis maailma kümnenda numbri EMilt eemale (8) Djokovic sai lõpuks oma tahtmise ja tegi Prantsusmaal ajalugu Läbi aegade parim – alati suurte sündmuste keerises Paar julgustavat fakti koondisest ja vana probleem Tarbija Aeg on investori parim sõber Tartu Värskenduskuuri läbinud Uus Õu avas hooaja Juubel lõi Ain Kaalepi silma särama Kaks graatsiat ja vana õhuäss panid publiku ahhetama Maanteeameti büroo sulgemise plaan pahandab kohalikke (1) Tartu lennujaama juht: lendajate hulk kasvab stabiilselt Koolipoisi kaks ja eeskujulik viis vajuvad ajalukku (2) Ultraraudmees paneb inimvõimed proovile: 80 tunniga viis täispikka triatloni Juhtkiri: 1. juuni paine Vaadakem Raadit kui tervikut, mitte kui kuhilat maatükke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Maanteeameti büroo sulgemise plaan pahandab kohalikke

3 min lugemist
Anzelika ja Renee Räpile oleks maanteeameti Jõgeva büroo sulgemine väga halb uudis, sest nad külastavad seda asutust vahel isegi mitu korda aastas. Büroo spetsialist Demo Dorbek (leti taga) peaks selle sulgemise järel hakkama Tartus tööl käima, see tähendaks talle üle jõu käivat aja- ja rahakulu. FOTO: Eili Arula

Reede keskpäeval olid Jõgeva vallavalitsuse saalis vastamisi valla, Jõgeva linna ja maavalitsuse esindajad, kohalikud ettevõtjad ning maanteeameti peadirektor Priit Sauk ja peadirektori asetäitja Meelis Telliskivi. Kokkusaamise mõte oli välja selgitada, miks soovib maanteeamet Jõgeva büroo sulgeda ning kas seda otsust on võimalik muuta.

Tellijale Tellijale

Sauk põhjendas büroo sulgemist või selle lahtiolekuaja piiramist väidetega, et väikelinnas juhieksami sooritanu võib edaspidi suuremas linnas liigeldes hätta jääda ja et väikeses kohas on eksamineerimisel suurem korruptsioonioht.

Seepeale küsis Jõgeva abilinnapea Ants Prii statistikat liiklusõnnetuste põhjustajate kohta selle järgi, kus piirkonnas nad oma sõidueksamid tegid. «Sellist statistikat meil paraku tehtud pole,» tunnistas peadirektor.

04.06.2016 07.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto